Uploads
Export to  
# First NameLast NameCompetition
1
Emily and Hailee
DOLMAN AND SMITH 
Triple Challenge Artistic
2
Jessica
MIZON
Triple Challenge Artistic
3
Angelina
SANFILIPPO
Triple Challenge Artistic
4
Valentino
SANFILIPPO
Triple Challenge Technical
5
Pietro
SANFILIPPO
Triple Challenge Technical
6
Angelina
SANFILIPPO
Triple Challenge Technical
7
Xanthe
COLLIER
Aussie Skate - Liverpool
8
Hailee
SMITH
Aussie Skate - Liverpool
9
Sarah-Rose
QUINN
Triple Challenge Artistic
10
Mia
KUSILEK
Triple Challenge Technical
11
Jorja
WAKELING
Triple Challenge Artistic
12
Mazin
ALFADHLI
Triple Challenge Technical
13
Mazin
ALFADHLI
Triple Challenge Artistic
14
Halina
CARBONE
Triple Challenge Technical
15
Hannah
KEMP BURROWS
Triple Challenge Artistic
16
Hannah
KEMP BURROWS
Triple Challenge Artistic
17
Hannah
KEMP BURROWS
Triple Challenge Technical
18
Hannah
KEMP BURROWS
Triple Challenge Artistic
19
Lana
SCAHILL
Aussie Skate - Liverpool
20
elmaeo1
amaliacq69
Aussie Skate - Icezoo
21
Katrina
LINSLEY
Triple Challenge Technical
22
Christopher
Buerger
Triple Challenge Technical
23
Emily and Hailee
DOLMAN AND SMITH
Triple Challenge Artistic
24
somssoove
somssoove
NSW Artistic-Rubina_Doolan
25
Kara-Rose
MEZNARIC
Triple Challenge Technical
26
ScottNeW
ScottNeW
MISC
27
Ellie
CAUCHI
Aussie Skate - Liverpool
28
Champ
ARNOLDA
Aussie Skate - Liverpool
29
Jana
BANSEMER
Triple Challenge Artistic
30
Jana
BANSEMER
Triple Challenge Technical
31
Champ
ARNOLDA
Aussie Skate - Liverpool
32
WarrenNed
WarrenNed
Sydney Ice Theatre 
33
sawEscops
sawEscops
SFSC Trophy Night
34
Semra
AKINCI
Aussie Skate - Liverpool
35
Michealchons
Michealchons
Penrith Ice Palace Trophy
36
LeonelgralK
LeonelgralK
IZSC Championships
37
RaymondPaf
RaymondPaf
Jack Lee Artistic
38
piterFato
piterFato
Aussie Skate - Hunter
39
Juneau
MIDDLETON
Triple Challenge Technical
40
Phoebe
MORRISON
Aussie Skate - Liverpool
41
Rebecca
KUCHTIN
Aussie Skate - Liverpool
42
Natalie
HONG
Aussie Skate - Liverpool
43
ScottNeW
ScottNeW
IceZoo Artistic
44
maaknovskaya
maaknovskaya
MJS Trophy
45
srakoperd
srakoperd
Jack Lee Artistic
46
Freya
SNOWDEN
Aussie Skate - Liverpool
47
Jana
BANSEMER
Triple Challenge Artistic
48
Jana 
BANSEMER
Triple Challenge Technical
49
Emily 
ZHUO 
Aussie Skate - Liverpool
50
Aamal
SARI
Aussie Skate - Liverpool
51
VNPaul
VNPaul
MISC
52
Hahatone_Rus
Hahatone_Rus
MJS Trophy
53
Ashlyn
FATEHI
Aussie Skate - Liverpool
54
Rita
NIP
Aussie Skate - Liverpool
55
Hailee
SMITH
Aussie Skate - Liverpool
56
Catherine
YE
Triple Challenge Technical
57
Anne
BUNCH
Aussie Skate - Liverpool
58
Annabel
NUBE
Aussie Skate - Liverpool
59
Sienna
ROBERTSON
Aussie Skate - Liverpool
60
Sienna
REPAC
Aussie Skate - Liverpool
61
Ella
SEARLES
Aussie Skate - Liverpool
62
Xanthe
COLLIER
Aussie Skate - Liverpool
63
Lada
LEVKINA
Triple Challenge Technical
64
Kathleen
DOWNER
Triple Challenge Artistic
65
Penny
GLOSS
Aussie Skate - Liverpool
66
ElzaSture
ElzaSture
NSW Artistic-Rubina_Doolan
67
paintingPag
paintingPag
Aussie Skate - Icezoo
68
Williamwek
Williamwek
Aussie Skate - Macquarie
69
Delta International Flights
Delta International Flights
Jack Lee Artistic
70
DonaldCacle
DonaldCacle
MJS Trophy
71
Rubenclash
Rubenclash
Jack Lee Artistic
72
Timothykeype
Timothykeype
Sydney Ice Theatre 
73
Indiana
HODGES
Aussie Skate - Liverpool
74
MichaelKeply
MichaelKeply
Triple Challenge Technical
75
LloydRip
LloydRip
SFSC Club Championships
76
Leah
ROUVAS
Triple Challenge Technical
77
Melissa
PFITZNER
Triple Challenge Technical
78
Melissa
PFITZNER
Triple Challenge Artistic
79
Leah
ROUVAS
Triple Challenge Artistic
80
Lyla
MOODY
Aussie Skate - Liverpool
81
Erin
MCGIFFEN
Triple Challenge Technical
82
Payton 
MOODY
Aussie Skate - Liverpool
83
Loren
STOKER
Triple Challenge Technical
84
sefEasesy
sefEasesy
Sydney Ice Theatre 
85
Aylin
DULAGIL
Triple Challenge Technical
86
Aylin
DULAGIL
Triple Challenge Artistic
87
Emily
FONACIER
Triple Challenge Technical
88
Emily
FONACIER
Triple Challenge Artistic
89
Artemrib
Artemrib
SFSC Trophy Night
90
Stephenmeeld
Stephenmeeld
Triple Challenge Artistic
91
Expespesy
Expespesy
MIRA
92
samanthaxe4
billpn18
Jack Lee Artistic
93
Ashleigh
EVANS
Triple Challenge Technical
94
LarryEmand
LarryEmand
Penrith Ice Palace Trophy
95
Nea
WILSON
Triple Challenge Technical
96
ulmironowwa
ulmironowwa
Aussie Skate - Macquarie
97
Hannah
KEMP
Triple Challenge Technical
98
Hannah
KEMP
Triple Challenge Artistic
99
Sasha
FADEEVA
Triple Challenge Technical
100
Vlada
VASILIEV
Triple Challenge Technical
101
frendosrak
frendosrak
Hollins
102
Katrina
LINSLEY
Triple Challenge Technical
103
Jorja
WAKELING
Triple Challenge Artistic
104
Jasmine
STACEY
Triple Challenge Artistic
105
Emmilpig
Emmilpig
Sydney Ice Theatre 
106
nalgebalo
nalgebalo
SFSC Trophy Night
107
josephaw3
maramk3
IceZoo Artistic
108
johnniefb60
robertmc11
SFSC Trophy Night
109
delorisak4
friedafy2
Aussie Skate - Liverpool
110
ZelAdvertmtx
ZelAdvertmtx
Sydney Ice Theatre 
111
erematrushin
erematrushin
MISC
112
comarovanely
comarovanely
MIRA
113
susannagu16
candyxj16
NSW State Championship
114
IsrealGaw
IsrealGaw
Sydney Ice Theatre 
115
Expespesy
Expespesy
IZSC Championships
116
kraudmarketing
kraudmarketing
Sydney Ice Theatre 
117
HenryDig
HenryDig
Sydney Synchro Festival
118
Heatherdup
Heatherdup
Aussie Skate - Central Coast
119
Dannyhow
Dannyhow
Aussie Skate - Liverpool
120
piterFato
piterFato
IZSC Championships
121
Anthonyboymn
Anthonyboymn
Triple Challenge Artistic
122
CecilRob
CecilRob
Penrith Ice Palace Trophy
123
Williamkeype
Williamkeype
PVFSV Artistic
124
jaclynxp18
franak2
Aussie Skate - Icezoo
125
Dariolib
Dariolib
Hollins
126
Taylah 
MOUSSA
Triple Challenge Technical
127
Aylin
DULAGIL
Triple Challenge Artistic
128
Aylin
DULAGIL
Triple Challenge Technical
129
zelmacs11
shannabq4
CCFSC Club Championships
130
Kiki
BARBARIS 
Triple Challenge Technical
131
Bryanjam
Bryanjam
SFSC Trophy Night
132
Artemrib
Artemrib
Triple Challenge Technical
133
Ericsundwall
Ericsundwall
Aussie Skate - Icezoo
134
KaryVEs
KaryVEs
Jack Lee Artistic
135
Michaelten
Michaelten
Sydney Synchro Festival
136
onfilmpiosi
onfilmpiosi
Aussie Skate - Icezoo
137
Calvindep
Calvindep
IZSC Championships
138
marinadiktova
marinadiktova
Sydney Synchro Festival
139
Diplimichtactselt
Diplimichtactselt
Hollins
140
TammyGycle
TammyGycle
Aussie Skate - Penrith
141
DannyBlins
DannyBlins
SFSC Trophy Night
142
Debracah
Debracah
Aussie Skate - Penrith
143
DavidNourn
DavidNourn
CCFSC Club Championships
144
USI_ae
USI_ae
Sydney Synchro Festival
145
JustinwrelO
JustinwrelO
Triple Challenge Technical
146
charmaineac69
terryow1
Aussie Skate - Icezoo
147
Dagwhaddy
Dagwhaddy
NSW Artistic-Rubina_Doolan
148
Emmittglusa
Emmittglusa
Aussie Skate - Liverpool
149
GuSSaulaPed
GuSSaulaPed
Aussie Skate - Penrith
150
Timothykeype
Timothykeype
Aussie Skate - Liverpool
151
Pedroanils
Pedroanils
PVFSV Artistic
152
phillipnx60
deanahp69
NSW State Championship
153
MariaCoolo
MariaCoolo
Penrith Ice Palace Trophy
154
Pedroanils
Pedroanils
IceZoo Artistic
155
katyaminavsk
katyaminavsk
Sydney Synchro Festival
156
SofnyHency
SofnyHency
SFSC Club Championships
157
Jorja
WAKELING
Triple Challenge Artistic
158
GeorgeSlawl
GeorgeSlawl
Aussie Skate - Icezoo
159
goravyshinsk
goravyshinsk
Jack Lee Artistic
160
Michaelzoors
Michaelzoors
Aussie Skate - Central Coast
161
Debracah
Debracah
Aussie Skate - Penrith
162
Darrinmoown
Darrinmoown
Penrith Ice Palace Trophy
163
StephenSaste
StephenSaste
MJS Trophy
164
CurtisGal
CurtisGal
SFSC Club Championships
165
Caitlin
JEFFERSON
Triple Challenge Artistic
166
PeterDus
PeterDus
Aussie Skate - Canterbury
167
irenapozzina
irenapozzina
MIRA
168
BernardDug
BernardDug
Sydney Ice Theatre 
169
StephenCob
StephenCob
IZSC Championships
170
Ethan
SUN
Aussie Skate - Liverpool
171
Terrelltef
Terrelltef
NSW Artistic-Rubina_Doolan
172
AnitraPef
AnitraPef
Aussie Skate - Icezoo
173
StephenCob
StephenCob
Penrith Ice Palace Trophy
174
Juliushon
Juliushon
Triple Challenge Technical
175
Danielcligh
Danielcligh
IZSC Championships
176
CarlaGrell
CarlaGrell
Aussie Skate - Macquarie
177
Alexeyrib
Alexeyrib
MISC
178
Joshua
MCKAY
Triple Challenge Technical
179
betsyyi1
evexc69
NSW Artistic-Rubina_Doolan
180
turgenevivann
turgenevivann
MJS Trophy
181
Kenethdealp
Kenethdealp
Jack Lee Artistic
182
Melodia
ZIMMATORE
NSW State Championship
183
CarolynBah
CarolynBah
Triple Challenge Artistic
184
Charlotte
DONOVAN
Triple Challenge Artistic
185
Makayla
DONOVAN
Triple Challenge Artistic
186
RaymondNag
RaymondNag
SFSC Club Championships
187
продать квартиру в коммунарке
продать квартиру в коммунарке
Hollins
188
Isabelle88Rok
Isabelle88Rok
Aussie Skate - Hunter
189
Michaelzoors
Michaelzoors
Aussie Skate - Liverpool
190
LarryEmand
LarryEmand
MJS Trophy
191
Wandaloalt
Wandaloalt
PVFSV Artistic
192
acquaip
acquaip
Hollins
193
REVOLUTION ADULT
REVOLUTION ADULT
NSW State Championship
194
CecilRob
CecilRob
Aussie Skate - Central Coast
195
Michaelzoors
Michaelzoors
CCFSC Club Championships
196
Ronnieusele
Ronnieusele
IZSC Championships
197
Debracah
Debracah
Aussie Skate - Hunter
198
JamesNoize
JamesNoize
IZSC Championships
199
Cheryladusa
Cheryladusa
SFSC Trophy Night
200
RaymondNag
RaymondNag
PVFSV Artistic
201
joanxf69
kristyrb60
Sydney Ice Theatre 
202
claraxt16
ilenedw4
Aussie Skate - Macquarie
203
LeonelgralK
LeonelgralK
Aussie Skate - Hunter
204
WalterMax
WalterMax
PVFSV Artistic
205
Isabella
STEIN
Aussie Skate - Liverpool
206
MAJESTIC ICE SAPPHIRES 
MAJESTIC ICE SAPPHIRES 
NSW State Championship
207
trishais16
daleho4
IZSC Championships
208
Revolution
ADVANCED ADULT
NSW State Championship
209
ClezeripLover
ClezeripLover
NSW Artistic-Rubina_Doolan
210
SolomonCab
SolomonCab
CCFSC Club Championships
211
LarryEmand
LarryEmand
MIRA
212
Mary-Anne
CHEN
NSW State Championship
213
Mary-Anne
CHEN
NSW State Championship
214
sochi.cat/nug
sochi.cat/nug
Aussie Skate - Macquarie
215
Charlesasymn
Charlesasymn
MIRA
216
VickiSlolo
VickiSlolo
SFSC Trophy Night
217
William
URQUHART
Aussie Skate - Liverpool
218
JamesMip
JamesMip
Triple Challenge Technical
219
harsefs
harsefs
MJS Trophy
220
lenarib
lenarib
Aussie Skate - Icezoo
221
NetflixJag
NetflixJag
Aussie Skate - Hunter
222
Ahmedrib
Ahmedrib
Triple Challenge Technical
223
Ashleigh 
DAVIES
NSW State Championship
224
tchuktovskay
tchuktovskay
Hollins
225
SuperSlotsKable
SuperSlotsKable
SFSC Club Championships
226
Angelina
SANFILIPPO
Triple Challenge Artistic
227
stroykapiosi
stroykapiosi
SFSC Club Championships
228
Catherine
YE
Triple Challenge Technical
229
Claire
COMARMOND
NSW State Championship
230
Casey
BOALER
NSW State Championship
231
Casey
BOALER
NSW State Championship
232
Maliney
VEAL
Triple Challenge Artistic
233
acroriTit
acroriTit
Aussie Skate - Penrith
234
piterFato
piterFato
SFSC Trophy Night
235
Michelle
HARLEY
Triple Challenge Artistic
236
Laura
FATTORE
Triple Challenge Technical
237
Damian
FRANCO
Triple Challenge Artistic
238
Victoria
FU
Triple Challenge Technical
239
Chelsea
FU
Aussie Skate - Liverpool
240
Melinda
FOSSEY
Aussie Skate - Liverpool
241
Clarisse
LIM
Aussie Skate - Liverpool
242
Cherisa
ZHANG
Aussie Skate - Liverpool
243
Lynelle
NORTHAM
Aussie Skate - Liverpool
244
Melodia
ZIMMATORE
Triple Challenge Technical
245
Elise
VAUGHAN
Triple Challenge Technical
246
AlvaroEnasy
AlvaroEnasy
Penrith Ice Palace Trophy
247
Sophie
WILLIAMSON
NSW State Championship
248
Kerrie
ARMSTRONG
Triple Challenge Artistic
249
Kathleen
YE
Triple Challenge Technical
250
Ralandsmart
Ralandsmart
Jack Lee Artistic
251
Charlieze
COEVORDEN-WARD
Triple Challenge Technical
252
Hakuna 
MATATA
Triple Challenge Artistic
253
Sasha
GRAHAM
Triple Challenge Artistic
254
Sasha
GRAHAM
Triple Challenge Technical
255
Angela
ZHA
NSW State Championship
256
Ashleigh
EVANS
Triple Challenge Technical
257
Phylis
MA
NSW State Championship
258
Hai Ying, Hayley
CHEUNG
Triple Challenge Technical
259
Crystal
HOOK
Triple Challenge Technical
260
Seona
THORNTON
Triple Challenge Technical
261
Seona
THORNTON
Triple Challenge Artistic
262
Chelsea
FU
Triple Challenge Artistic
263
Simone
AUBRECHT
Triple Challenge Technical
264
Milan
AUBRECHT
Triple Challenge Technical
265
Simone
AUBRECHT
NSW State Championship
266
Simone 
AUBRECHT
NSW State Championship
267
Milan
AUBRECHT
NSW State Championship
268
goravyshinsk
goravyshinsk
Triple Challenge Artistic
269
tchukunovska
tchukunovska
SFSC Trophy Night
270
Eimear
MCCAIGHY
Triple Challenge Technical
271
Champ
ARNOLDA
Aussie Skate - Liverpool
272
Eimear
MCCAIGHY
Triple Challenge Artistic
273
Olivia
RAYNER
Aussie Skate - Liverpool
274
Olivia
RAYNER
Aussie Skate - Liverpool
275
Lada
LEVKINA
Triple Challenge Technical
276
Erin
MCGIFFEN
Triple Challenge Technical
277
Andrew
MEDBURY
NSW State Championship
278
Rina
JIANG
NSW State Championship
279
Reannon
VERA
Triple Challenge Technical
280
Stage Left
.
Triple Challenge Artistic
281
Sophie
WILLIAMSON
Triple Challenge Technical
282
Sophie
WILLIAMSON
NSW State Championship
283
Gwendolyn
BROOKER
Aussie Skate - Liverpool
284
Vlada
VASILIEV
Triple Challenge Technical
285
Chau Anh
LE
Triple Challenge Technical
286
PAULINE
GORELIK
Triple Challenge Technical
287
Phylis
MA
NSW State Championship
288
Mazin
ALFADHLI
Aussie Skate - Canterbury
289
Impeddy
Impeddy
MJS Trophy
290
Emily
HANNA
NSW State Championship
291
Crystal
HOOK
NSW State Championship
292
nyuurpopovaa
nyuurpopovaa
Aussie Skate - Hunter
293
Sienna
REPAC
Triple Challenge Technical
294
Holly
STOLZENHEIN 
Aussie Skate - Liverpool
295
Jake
MEYER
NSW State Championship
296
Jake
MEYER
NSW State Championship
297
Kaleb 
HOLMES
Aussie Skate - Liverpool
298
Louise
STACEY
Triple Challenge Technical
299
Elke
SACH
Triple Challenge Technical
300
Jessica
MIZON
Triple Challenge Artistic
301
Chiekomap
Chiekomap
NSW State Championship
302
Natasha
DIMKOVSKA
Triple Challenge Artistic
303
Natasha
DIMKOVSKA
Triple Challenge Technical
304
Kate
GEERING
Triple Challenge Technical
305
Kate
GEERING
Triple Challenge Technical
306
Sienna-Layne
SAMASEIA 
Triple Challenge Technical
307
MariaCoolo
MariaCoolo
Aussie Skate - Penrith
308
Bianca
HA
Triple Challenge Technical
309
Stella
HARADA
Aussie Skate - Liverpool
310
Haylee
LUCOCK
NSW State Championship
311
Haylee 
LUCOCK
NSW State Championship
312
ritarib
ritarib
MISC
313
Luciana
MACEDO
NSW State Championship
314
monstYr
monstYr
Aussie Skate - Icezoo
315
DonaldMutle
DonaldMutle
MISC
316
GreggKax
GreggKax
MJS Trophy
317
Natalie
HONG
Triple Challenge Technical
318
Isabelle
KOMPASS
NSW State Championship
319
Taylah 
MOUSSA 
NSW State Championship
320
Pablo
ROBERTSON
Aussie Skate - Liverpool
321
Ellie 
CAUCHI
Aussie Skate - Liverpool
322
Kerryn
BURKE
Triple Challenge Technical
323
Karen
WOOLLEY
Triple Challenge Artistic
324
Daniella
VASSALLO
NSW State Championship
325
Selina
HESSEL
NSW State Championship
326
Sarah
BATEY
NSW State Championship
327
Sarah
BATEY
NSW State Championship
328
Ainsley
DIMITROV
Triple Challenge Technical
329
timdn11
henriettazk3
IceZoo Artistic
330
Regina
NG
NSW State Championship
331
douglastv1
annmariebp1
IZSC Championships
332
Ashleigh
EVANS
NSW State Championship
333
Regina
NG
NSW State Championship
334
Leah
WALLADER
Triple Challenge Technical
335
Krystal
RAE
NSW State Championship
336
Ilonna
BABAKHANOVA
NSW State Championship
337
Iesha
YATEEM-BAILLIE
Aussie Skate - Liverpool
338
Ella
SCHULTZ
Aussie Skate - Liverpool
339
Melanie
HENSLEY
Triple Challenge Artistic
340
Melanie
HENSLEY
Triple Challenge Technical
341
Melanie
HENSLEY
NSW State Championship
342
Kirsten
HARGREAVES
NSW State Championship
343
Penny 
GLOSS
Aussie Skate - Liverpool
344
Jaimee
ROBERTSON
NSW State Championship
345
Penny
GLOSS
Aussie Skate - Liverpool
346
Sarah
CULL
NSW State Championship
347
Sarah
CULL
NSW State Championship
348
Aylin
DULAGIL
NSW State Championship
349
Billie-Rae & Mary-Jane
GARARD & FROST
Triple Challenge Artistic
350
MARY-JANE
FROST
Triple Challenge Technical
351
Billie-Rae
GARARD
Aussie Skate - Liverpool
352
Lada
LEVKINA
Triple Challenge Artistic
353
Nicole
MIKODA
Triple Challenge Artistic
354
Nicole
MIKODA
Aussie Skate - Liverpool
355
Kryshtof
PRADEAUX
NSW State Championship
356
Sophie
MOODIE
Triple Challenge Technical
357
Krystal
CHAN
NSW State Championship
358
Delaney
BURKE
NSW State Championship
359
Sarah-Rose
QUINN
NSW State Championship
360
Sebastian
BOULDING
NSW State Championship
361
Nea
WILSON
NSW State Championship
362
EdwardRag
EdwardRag
SFSC Club Championships
363
DannyBlins
DannyBlins
PVFSV Artistic
364
William
PALMER
Triple Challenge Artistic
365
Sam
LWIN
Triple Challenge Technical
366
William
PALMER
Triple Challenge Technical
367
Martina
BRYL
Triple Challenge Technical
368
BitcoinBlubs
BitcoinBlubs
IZSC Championships
369
DateMeeres
DateMeeres
PVFSV Artistic
370
CarolynBah
CarolynBah
IceZoo Artistic
371
Jodie
ROBERTS
Triple Challenge Artistic
372
Nicole
LEWIS
NSW State Championship
373
Nicole
LEWIS
NSW State Championship
374
Lola
Charles
Aussie Skate - Liverpool
375
RobertThync
RobertThync
Aussie Skate - Liverpool
376
Michaelspals
Michaelspals
Hollins
377
piterFato
piterFato
MIRA
378
Baylee
COE
Triple Challenge Technical
379
Emily
DOLMAN
Triple Challenge Technical
380
Emily
DOLMAN
Triple Challenge Technical
381
gruzcix
gruzcix
Sydney Ice Theatre 
382
vimarospis
vimarospis
IZSC Championships
383
Sophia
KALTSAS
Triple Challenge Technical
384
Sophia
KALTSAS
NSW State Championship
385
RaymondPaf
RaymondPaf
Aussie Skate - Icezoo
386
DateMeres
DateMeres
IceZoo Artistic
387
CharlesAcigo
CharlesAcigo
Aussie Skate - Icezoo
388
irenaklenovv
irenaklenovv
IceZoo Artistic
389
Juliusowert
Juliusowert
NSW State Championship
390
Rachel
FIUTOWSKI
Triple Challenge Technical
391
NancyNal
NancyNal
Aussie Skate - Hunter
392
Jorja
WAKELING
Aussie Skate - Liverpool
393
titkovaolenk
titkovaolenk
Aussie Skate - Macquarie
394
Brucenupe
Brucenupe
CCFSC Club Championships
395
Nicole
GRAOVAC
Aussie Skate - Liverpool
396
Sienna
REPAC
Triple Challenge Artistic
397
Angelina
REPAC
Triple Challenge Artistic
398
BTCcot
BTCcot
Jack Lee Artistic
399
Natalie 
QUINN
NSW State Championship
400
Natalie 
QUINN
NSW State Championship
401
Natalie 
QUINN
Triple Challenge Technical
402
tarasynizhny
tarasynizhny
SFSC Club Championships
403
Helenkig
Helenkig
MISC
404
Niharika
NARAYAN
Aussie Skate - Liverpool
405
Mia
HUMPHREYS
Aussie Skate - Liverpool
406
Mia
HUMPHREYS
Aussie Skate - Liverpool
407
Dusica
JOVANOVIC-PALC
IceZoo Artistic
408
Dusica 
JOVANOVIC-PALIC
IZSC Championships
409
Yuyiskype
Yuyiskype
Penrith Ice Palace Trophy
410
Melinda
FOSSEY
Triple Challenge Artistic
411
Kara-Rose
MEZNARIC
Triple Challenge Artistic
412
Kara-Rose
MEZNARIC
Aussie Skate - Liverpool
413
Dorothyexpex
Dorothyexpex
Triple Challenge Artistic
414
Anne
BUNCH
Aussie Skate - Liverpool
415
Lisa
CAHILL
IZSC Championships
416
Olivia
ZENG
Triple Challenge Artistic
417
Indiana
HODGES
Aussie Skate - Liverpool
418
Matthew
CHAN
Triple Challenge Technical
419
Abby
CHALLINOR
Aussie Skate - Liverpool
420
Abby
CHALLINOR
Triple Challenge Artistic
421
Nicole
GRAOVAC
Triple Challenge Technical
422
Yunskype
Yunskype
MIRA
423
Kiki
BARBARIS 
IZSC Championships
424
Louise
GRAYSON
Triple Challenge Technical
425
Louise
GRAYSON
Triple Challenge Artistic
426
avtocix
avtocix
Triple Challenge Artistic
427
Kiki
BARBARIS 
IZSC Championships
428
Taylah
MOUSSA
IZSC Championships
429
Mia 
BACKHOUSE
Aussie Skate - Liverpool
430
KATRINA
LINSLEY
NSW State Championship
431
KATRINA
LINSLEY
IZSC Championships
432
Mia 
BACKHOUSE 
Triple Challenge Artistic
433
judymu18
deloresqs11
NSW State Championship
434
Angelina
SANFILIPPO
Triple Challenge Artistic
435
Angelina, Pietro & Valentino
SANFILIPPO
Triple Challenge Artistic
436
Matthew
CHAN
Triple Challenge Technical
437
NancyNal
NancyNal
PVFSV Artistic
438
DECasino
DECasino
Aussie Skate - Icezoo
439
MichaelgroOt
MichaelgroOt
Penrith Ice Palace Trophy
440
Ronnieusele
Ronnieusele
Penrith Ice Palace Trophy
441
Maximus
BETANCURT-THORNTON
Triple Challenge Artistic
442
Lux 
BETANCURT-THORNTON
Triple Challenge Artistic
443
JusrrnWak
JusrrnWak
Hollins
444
Isabel
TURNER
Triple Challenge Artistic
445
RobertDah
RobertDah
Sydney Synchro Festival
446
EdwardMer
EdwardMer
Aussie Skate - Hunter
447
rolanday16
kimnn3
MISC
448
kiraduhovnay
kiraduhovnay
IceZoo Artistic
449
CecilRob
CecilRob
Triple Challenge Artistic
450
Robertpraws
Robertpraws
PVFSV Artistic
451
Alexeyrib
Alexeyrib
MIRA
452
KaryVEs
KaryVEs
Sydney Ice Theatre 
453
Enriquedub
Enriquedub
Aussie Skate - Macquarie
454
Jerrybon
Jerrybon
Penrith Ice Palace Trophy
455
Xanthe
COLLIER
Aussie Skate - Penrith
456
monyatihayaa
monyatihayaa
MJS Trophy
457
Mattieeffiz
Mattieeffiz
Aussie Skate - Penrith
458
Williamped
Williamped
MISC
459
prepaidcards
prepaidcards
Sydney Synchro Festival
460
Maximus
BETANCURT-THORNTON
Aussie Skate - Penrith
461
CharlesAcigo
CharlesAcigo
CCFSC Club Championships
462
William 
BADAOUI
NSW State Championship
463
XRumerTest
XRumerTest
Aussie Skate - Icezoo
464
Simone
JOHNSON
Aussie Skate - Penrith
465
Olivia
YE
Aussie Skate - Penrith
466
Amelia
WHITMONT
Triple Challenge Technical
467
Semra
AKINCI
Aussie Skate - Penrith
468
caraki1
opheliach11
Aussie Skate - Liverpool
469
Annabelle
SERGEANT
Aussie Skate - Penrith
470
Lara
MORRIS
Aussie Skate - Penrith
471
Ashlyn
FATEHI
Aussie Skate - Penrith
472
Lynne
Kentish
Sydney Ice Theatre 
473
Kara-Rose
MEZNARIC
Aussie Skate - Penrith
474
Kara-Rose
MEZNARIC
Aussie Skate - Penrith
475
BobCic
BobCic
Sydney Ice Theatre 
476
Simone
JOHNSON
Aussie Skate - Penrith
477
LeonelgralK
LeonelgralK
Jack Lee Artistic
478
Enriquedub
Enriquedub
MJS Trophy
479
Ernestotof
Ernestotof
MISC
480
olyaniuktova
olyaniuktova
MISC
481
dorakutinina
dorakutinina
SFSC Trophy Night
482
DebbiCop
DebbiCop
CCFSC Club Championships
483
piterFato
piterFato
SFSC Club Championships
484
Hailee
SMITH
Aussie Skate - Penrith
485
JamesITaks
JamesITaks
Sydney Synchro Festival
486
Maximus
BETANCURT-THORNTON
Triple Challenge Technical
487
Lux
BETANCURT-THORNTON
Aussie Skate - Liverpool
488
Lux
BETANCURT-THORNTON
Aussie Skate - Liverpool
489
Emily
FONACIER
NSW State Championship
490
Southern Sky Aussie Skate
SOUTHERN SKY AUSSIE SKATE
Aussie Skate - Penrith
491
Payton
MOODY
Aussie Skate - Penrith
492
PAULINE
GORELIK
NSW State Championship
493
Angelina
REPAC
Triple Challenge Technical
494
Anthonzer
Anthonzer
SFSC Trophy Night
495
XRumerTest
XRumerTest
Hollins
496
G
G
NSW State Championship
497
G
G
IZSC Championships
498
Daniella
VASSALLO
NSW State Championship
499
Semra
AKINCI
Penrith Ice Palace Trophy
500
Rita
NIP
Aussie Skate - Penrith
501
Penny
LILLEY
Aussie Skate - Penrith
502
Sienna
REPAC
Aussie Skate - Penrith
503
Selina
Hessel
NSW State Championship
504
Joyce
CHEN
NSW State Championship
505
Beatriz
MACEDO
NSW State Championship
506
Amelia (Millie)
LOWDEN
NSW State Championship
507
Calla
ZHU
NSW State Championship
508
Molly
FOX
Aussie Skate - Penrith
509
Skye
O'NEILL
Aussie Skate - Penrith
510
Melinda
FOSSEY
Aussie Skate - Penrith
511
zcagjpyo
zcagjpyo
Aussie Skate - Icezoo
512
Jamesvok
Jamesvok
Jack Lee Artistic
513
Milla
MCCONVILLE
NSW State Championship
514
Mildredquite
Mildredquite
Aussie Skate - Liverpool
515
Baylee
COE
IZSC Championships
516
Olivia
YE
Aussie Skate - Canterbury
517
Emily 
ZHUO
Aussie Skate - Penrith
518
Sinclare
CHEUNG
NSW State Championship
519
Phoebe 
MORRISON
Aussie Skate - Penrith
520
Juneau
MIDDLETON
NSW State Championship
521
Juneau
MIDDLETON
IZSC Championships
522
Serena
SI
NSW State Championship
523
Serena
SI
NSW State Championship
524
Halina 
CARBONE 
NSW State Championship
525
Chantelle
GALOSI
NSW State Championship
526
Shejana
ROBERTS 
Aussie Skate - Liverpool
527
Erwin
MILLENDEZ
NSW State Championship
528
Juan Camilo
YUSTI
NSW State Championship
529
Juan Camilo
YUSTI
NSW State Championship
530
Talitha
LICAUCO
NSW State Championship
531
Haylee
LUCOCK
NSW State Championship
532
Haylee
LUCOCK
NSW State Championship
533
Mia
KUSILEK
NSW State Championship
534
Alex
JACKSON
NSW State Championship
535
Ainsley
DIMITROV
NSW State Championship
536
Hannah
KEMP BURROWS
NSW State Championship
537
Anastasia
BRADSHAW
NSW State Championship
538
Emalee
MILLINGTON
NSW State Championship
539
Nadia Suk Fen
WONG
NSW State Championship
540
Nicole Suk Wen
WONG
NSW State Championship
541
Merryn 
O'KEEFE
NSW State Championship
542
Merryn 
O'KEEFE
NSW State Championship
543
Caren
REYNOLDS
NSW State Championship
544
Amy 
AVTAROVSKI
NSW State Championship
545
Amy
AVTAROVSKI
NSW State Championship
546
MAJESTIC ICE RUBIES
MAJESTIC ICE RUBIES
NSW State Championship
547
Melanie Burnicle 
Burnicle
NSW State Championship
548
Tessa
HOBDAY
NSW State Championship
549
Nicole
GRAOVAC
Aussie Skate - Penrith
550
Tessa
HOBDAY
NSW State Championship
551
Anna
CARBONE
NSW State Championship
552
Callum
BRADSHAW
NSW State Championship
553
Cailin
O"KEEFE
NSW State Championship
554
Callum
BRADSHAW
NSW State Championship
555
Cailin
O'KEEFE
NSW State Championship
556
Aleecia
BYRNE
NSW State Championship
557
Leilani
GEE
NSW State Championship
558
Mikayla 
MITCHELL
NSW State Championship
559
Mikayla
MITCHELL
MISC
560
Nursida
HASAN
NSW State Championship
561
Nursida
HASAN
NSW State Championship
562
Cili
MINAGI
NSW State Championship
563
Loren
STOKER
NSW State Championship
564
Michelle Elise
VAUGHAN
NSW State Championship
565
Lara
CAI
NSW State Championship
566
Casey
BOALER
MISC
567
Laura
FATTORE
NSW State Championship
568
Ziah
BURNS
NSW State Championship
569
Melodia
ZIMMATORE
NSW State Championship
570
Melodia
ZIMMATORE
NSW State Championship
571
Luciana
MACEDO
NSW State Championship
572
Luciana
MACEDO
MISC
573
Eliza
HALL
NSW State Championship
574
Eliza
HALL
NSW State Championship
575
Sarah
CULLEN
NSW State Championship
576
Sarah
CULLEN
NSW State Championship
577
Chau Anh
LE
NSW State Championship
578
Chau Anh
LE
MISC
579
Briarna
BUTTSWORTH
NSW State Championship
580
Helen 
LY
MISC
581
Athena
AVCI
NSW State Championship
582
Emma
GORDON
MISC
583
Emma
GORDON
MISC
584
Ella
SEARLES
Aussie Skate - Penrith
585
Mazin
ALFADHLI
MISC
586
Lisa
CAHILL
IZSC Championships
587
Milan
AUBRECHT
NSW State Championship
588
Simone
AUBRECHT
NSW State Championship
589
Simone
AUBRECHT
NSW State Championship
590
Lisa
CAHILL
MISC
591
Ava
LANTZ
MISC
592
Linda 
BRUCE
MISC
593
Lia
CONNOLLY
MISC
594
Lisa
CHAHIL
MISC
595
Isabel
STEWART
NSW State Championship
596
Linh
TRAN
MISC
597
Linh
TRAN
MISC
598
Sophie 
STOREY 
NSW State Championship
599
Melinda
KENNEDY
NSW State Championship
600
Angela
ZHA
NSW State Championship
601
Briarna
BUTTSWORTH
MISC
602
DOMINOES
DOMINOES
NSW State Championship
603
Sharon
BUSUTTIL
NSW State Championship
604
Ella
BORG
NSW State Championship
605
Julio
POTAPENKO
NSW State Championship
606
Julio
POTAPENKO
NSW State Championship
607
Ella
BORG
NSW State Championship
608
Rui
TAKADA
NSW State Championship
609
Amelia (Millie)
LOWDEN
MISC
610
Beatriz
MACEDO
MISC
611
Calla
ZHU
MISC
612
Joyce
CHEN
MISC
613
Madalyn
CHERRY
NSW State Championship
614
Madalyn
CHERRY
NSW State Championship
615
Isabella
WONG
MISC
616
Melodia
ZIMMATORE
MISC
617
Krystal
CHAN
MISC
618
Bella
TORZILLO
MISC
619
Ava
LANTZ
Triple Challenge Technical
620
Ava
LANTZ
NSW State Championship
621
Ava
LANTZ
MISC
622
Emily
LILLEY BULL
MISC
623
Kristy
DONG
NSW State Championship
624
Kristy
DONG
MISC
625
Sebastian
BOULDING
NSW State Championship
626
Esther, Yi Xuan
CHONG
Aussie Skate - Macquarie
627
Esther, Yi Xuan
CHONG
MISC
628
Lia
CONNOLLY
MISC
629
Helen
LY
NSW State Championship
630
Emily 
LILLEY BULL
NSW State Championship
631
Samantha
HALL
NSW State Championship
632
Samantha
HALL
MISC
633
Mikayla 
MITCHELL
MISC
634
Ying
CHANG
NSW State Championship
635
Angela
YANG
NSW State Championship
636
Angela
YANG
NSW State Championship
637
Gemma
PAGE
NSW State Championship
638
Krystal
CHAN
NSW State Championship
639
Elektra
SCHUBERT
NSW State Championship
640
Melody
LUO
NSW State Championship
641
Melody
LUO
NSW State Championship
642
Georgina
FERREIRA
NSW State Championship
643
Sofia
PERL
MISC
644
Lia
CONNOLLY
NSW State Championship
645
Ashley
BEYER
NSW State Championship
646
Sofia
PERL
NSW State Championship
647
Rita
NIP
Aussie Skate - Penrith
648
Rina
JIANG
NSW State Championship
649
Rina
JIANG
NSW State Championship
650
SOPHIE
MORTLOCK
Triple Challenge Technical
651
Jasmine
SHANMUGHAM
NSW State Championship
652
SOPHIE
MORTLOCK
NSW State Championship
653
SOPHIE
MORTLOCK
NSW State Championship
654
Jasmine
SHANMUGHAM
NSW State Championship
655
Trisha
TONG
NSW State Championship
656
Trisha
TONG
NSW State Championship
657
Ava
ZAMPROGNO
Triple Challenge Technical
658
Ava
ZAMPROGNO
NSW State Championship
659
Clarisse
LIM
Aussie Skate - Penrith
660
Lynelle
NORTHAM
Aussie Skate - Penrith
661
Emma
GORDON
NSW State Championship
662
Emanuella
PRAJUDHA
Aussie Skate - Penrith
663
Hanna
ROSEBY
Aussie Skate - Penrith
664
Cherisa
ZHANG
Aussie Skate - Penrith
665
Valentino
SANFILIPPO
NSW State Championship
666
Pietro
SANFILIPP0
NSW State Championship
667
Angelina
SANFILIPPO
NSW State Championship
668
Hannah
SHORT
NSW State Championship
669
Tamara
ABAGI
NSW State Championship
670
Tamara
ABAGI
NSW State Championship
671
Nicholas
MCCARTHY
NSW State Championship
672
Monique
LAWRENCE
NSW State Championship
673
ESTHER CHONG
YI XUAN
MISC
674
Monique
LAWRENCE
NSW State Championship
675
Sophie
WILLIAMSON
IZSC Championships
676
Rhiannon
ELSWORTH
NSW State Championship
677
Josiah
GOODWIN
NSW State Championship
678
Josiah
GOODWIN
NSW State Championship
679
ALEX
JACKSON
MISC
680
Richard
Lynch
Triple Challenge Technical
681
Richard
Lynch
NSW State Championship
682
Millie
RAYMOND
NSW State Championship
683
Andrew
MEDBURY
MISC
684
Matthew
CHAN
NSW State Championship
685
Luciana
MACEDO
NSW State Championship
686
Luciana
MACEDO
MISC
687
Amanda
DA-PRA
Aussie Skate - Penrith
688
Natasha
DIMKOVSKA
NSW State Championship
689
Lilly
BROUGHTON
Aussie Skate - Penrith
690
Gwendolyn
BROOKER
Aussie Skate - Penrith
691
Peyton
BELLAMY-MARTINS
NSW State Championship
692
Cheuk Ying Jocelyn
CHAN
MISC
693
Yulia
PUCKERIDGE
NSW State Championship
694
Yulia
PUCKERIDGE
IZSC Championships
695
Isabella
VAN DEN BOGAART
NSW State Championship
696
Romy
GROGAN
NSW State Championship
697
Romy
GROGAN
NSW State Championship
698
Baylee
COE
NSW State Championship
699
Tara
WINTON
NSW State Championship
700
Seona
THORNTON
NSW State Championship
701
Freya
SNOWDEN
Aussie Skate - Penrith
702
Regina
NG
MISC
703
Chantelle
GALOSI
IZSC Championships
704
Cathleen
LEE
MISC
705
Cathleen
LEE
NSW State Championship
706
Sasha
GRAHAM
NSW State Championship
707
Stephanie
FIUTOWSKI
NSW State Championship
708
Stella
HARADA
Aussie Skate - Penrith
709
Rachel
FIUTOWSKI
NSW State Championship
710
Sienna
REPAC
Aussie Skate - Penrith
711
Charlotte
YIM
NSW State Championship
712
Nea
WILSON
IZSC Championships
713
Nee Shuang
HENG
NSW State Championship
714
Cherry
LAU
NSW State Championship
715
Skye 
MCKINNON
Aussie Skate - Penrith
716
Bianca
HA
NSW State Championship
717
Emma 
RAMOS
Triple Challenge Artistic
718
Amelie
TABOR
NSW State Championship
719
Amelie
TABOR
NSW State Championship
720
Amelie
TABOR
MISC
721
Michelle
VAUGHAN
IceZoo Artistic
722
Nursida
HASAN
Sydney Synchro Festival
723
Nursida
HASAN
Sydney Synchro Festival
724
Emily
LILLEY BULL
MISC
725
Lana
SCAHILL
Sydney Synchro Festival
726
Casey
TUDDENHAM
NSW State Championship
727
Xanthe
COLLIER
Aussie Skate - Penrith
728
PAULINE
GORELIK
MISC
729
Ella
SCHULTZ
Aussie Skate - Penrith
730
Pablo
ROBERTSON
Aussie Skate - Penrith
731
Vlada
VASILIEV
NSW State Championship
732
Vlada
VASILIEV
NSW State Championship
733
Vlada
VASILIEV
MISC
734
Melinda
FOSSEY
Aussie Skate - Penrith
735
Ella
BORG
MISC
736
Phylis
MA
MISC
737
Jana
BANSEMER
Aussie Skate - Penrith
738
Talitha
LICAUCO
MISC
739
Anna-Clair
SALEAM
IZSC Championships
740
Rebecca
Stein
Aussie Skate - Penrith
741
Elke
SACH
NSW State Championship
742
Ashleigh
EVANS
IZSC Championships
743
Caren
REYNOLDS
IZSC Championships
744
Cassie
JIAN
NSW State Championship
745
Kathleen
DOWNER
MISC
746
Holly
STOLZENHEIN 
Aussie Skate - Penrith
747
Alyssa
SCRENCI
IZSC Championships
748
Sophie
MOODIE
NSW State Championship
749
Angelina
REPAC
IZSC Championships
750
Maria
TINDIGLIA
NSW State Championship
751
Maria
TINDIGLIA
IZSC Championships
752
Loren
STOKER
IZSC Championships
753
Loren
STOKER
IZSC Championships
754
Valentino
SANFILIPPO
IZSC Championships
755
Pietro
SANFILIPPO
IZSC Championships
756
Angelina
SANFILIPPO
IZSC Championships
757
Nee Shuang
HENG
IZSC Championships
758
Jorja
WAKELING
Aussie Skate - Penrith
759
Amanda
DA-PRA
Sydney Synchro Festival
760
Shania
SIME
IZSC Championships
761
Mia
HUMPHREYS
Aussie Skate - Liverpool
762
Samantha 
HE
NSW State Championship
763
Emily
PEAK
NSW State Championship
764
Emily 
PEAK
NSW State Championship
765
Bianca
HA
IZSC Championships
766
Seona
THORNTON
IZSC Championships
767
Emily
HANNA
Triple Challenge Technical
768
Emily
HANNA
NSW State Championship
769
Jaimee
ROBERTSON
IZSC Championships
770
Brenna
GAO
NSW State Championship
771
Sienna-Layne
SAMASEIA 
NSW State Championship
772
Laura
FATTORE
IZSC Championships
773
Elke
SACH
MISC
774
Michelle
HARLEY
Sydney Ice Theatre 
775
Peyton
BELLAMY-MARTINS 
IZSC Championships
776
Eimear
MCCAIGHY
NSW State Championship
777
Krystal
RAE
Triple Challenge Technical
778
Krystal
RAE
Triple Challenge Artistic
779
Kiki
BARBARIS 
NSW State Championship
780
Kiki
BARBARIS 
IZSC Championships
781
Linda
AUBRECHT
Sydney Ice Theatre 
782
Sophie
MOODIE
IZSC Championships
783
Ella
SEARLES
Aussie Skate - Hunter
784
Maria
TINDIGLIA
MISC
785
Shinnosuke
MIYAMOTO
NSW State Championship
786
Shinnosuke
MIYAMOTO
MISC
787
Daniella
MCDONALD
NSW State Championship
788
Daniella
MCDONALD
NSW State Championship
789
Emita
MCCARTHY
NSW State Championship
790
Elise
MCLEAN
MISC
791
Elise
MCLEAN
NSW State Championship
792
Sinclare
CHEUNG
MISC
793
Xanthe
COLLIER
Aussie Skate - Hunter
794
Sienna 
ROBERTSON
Aussie Skate - Hunter
795
Ella
SEARLES
Aussie Skate - Hunter
796
Olivia
BLANSHARD
Aussie Skate - Hunter
797
Angela
FROHLICH HERNANDEZ
Aussie Skate - Hunter
798
Annabelle
SERGEANT
Aussie Skate - Hunter
799
Kaitlyn
GROVES
Aussie Skate - Central Coast
800
Bella
PURINS
NSW State Championship
801
Sinclare
CHEUNG
MISC
802
Erwin
MILLENDEZ
MISC
803
Joshua
MCKAY
Aussie Skate - Hunter
804
Gemma
PAGE
MISC
805
Darrin
BURNS
MISC
806
Kiah Ruei
HOW
NSW State Championship
807
Cassie
JIAN
MISC
808
Karen
WOOLLEY
Sydney Ice Theatre 
809
Halina 
CARBONE
MISC
810
JET
FLORIMO
Aussie Skate - Hunter
811
Rachel
ANDERSON
MISC
812
Revolution Adv Adult
REVOLUTION ADV ADULT
Sydney Synchro Festival
813
Avalon
BYRNES
MISC
814
Bella
PURINS
MISC
815
Stephanie
FIUTOWSKI
MISC
816
Rachel
FIUTOWSKI
MISC
817
Taylah
MOUSSA
MISC
818
Caitlyn
RAMBOW
MISC
819
Kiki
BARBARIS 
MISC
820
Lara
MORRIS
Sydney Synchro Festival
821
Chris
DALLEY
Sydney Synchro Festival
822
Amanda
 DA-PRA
Sydney Synchro Festival
823
Kirsten
HARGREAVES
MISC
824
Selina
HESSEL
MISC
825
Anna
CARBONE
Sydney Synchro Festival
826
Michelle
VAUGHAN
MISC
827
Kristy
DONG
SFSC Club Championships
828
Team Unity
TEAM UNITY
Sydney Synchro Festival
829
Team Unity
TEAM UNITY
Sydney Synchro Festival
830
Dominoes
DOMINOES
Sydney Synchro Festival
831
Tessa
HOBDAY
MISC
832
Cam
TEST
Aussie Skate - Canterbury
833
Madalyn
CHERRY
MISC
834
Cheuk Ying Jocelyn
CHAN
SFSC Club Championships
835
Georgina
FERREIRA
MISC
836
Cili
MINAGI
MISC
837
Jaimee
ROBERTSON 
SFSC Club Championships
838
Catherine
YE
MISC
839
Angela
ZHA
MISC
840
Majestic Ice Junior
MAJESTIC ICE JUNIOR
Sydney Synchro Festival
841
Majestic Ice Junior
MAJESTIC ICE JUNIOR
Sydney Synchro Festival
842
Majestic Ice Advanced Adult
MAJESTIC ICE ADVANCED ADULT
Sydney Synchro Festival
843
MIA Advanced Adult
MIA ADVANCED ADULT
Sydney Synchro Festival
844
Minh Quang 
NGUYEN
SFSC Club Championships
845
MAJESTICE ICE SAPPHIRES 
MAJESTICE ICE SAPPHIRES 
Sydney Synchro Festival
846
MAJESTICE ICE RUBIES 
MAJESTICE ICE RUBIES 
Sydney Synchro Festival
847
Lana
SCAHILL
Sydney Synchro Festival
848
Brian
LEE
SFSC Club Championships
849
Aylin
DULAGIL
MISC
850
Krystal
RAE
NSW State Championship
851
Majestic  Ice Sapphires 
MAJESTIC ICE SAPPHIRES 
Sydney Synchro Festival
852
Majestic Ice Rubies 
MAJESTIC ICE RUBIES 
Sydney Synchro Festival
853
Majestic Ice Sapphires 
MAJESTIC ICE SAPPHIRES 
Sydney Synchro Festival
854
Linda
BRUCE
MISC
855
Revolution Adult
REVOLUTION ADULT
Sydney Synchro Festival
856
Revolution
ADULT
NSW State Championship
857
Sophia
KALTSAS
SFSC Club Championships
858
Luciana
MACEDO
SFSC Club Championships
859
Alex Yu
SUN
MISC
860
Sharon
BUSUTTIL
Sydney Synchro Festival
861
Leah
WALLADER
Triple Challenge Technical
862
Cheuk Ying Jocelyn
CHAN
SFSC Club Championships
863
Shania
SIME
MISC
864
Kiah Ruei
HOW
SFSC Club Championships
865
Southern Sky Aus Skate
SOUTHERN SKY AUS SKATE
Sydney Synchro Festival
866
Southern Sky MA Erina
SOUTHERN SKY MA ERINA
Sydney Synchro Festival
867
Southern Sky MA Hills
SOUTHERN SKY MA HILLS
Sydney Synchro Festival
868
Southern Sky BN Penrith
SOUTHERN SKY BN PENRITH
Sydney Synchro Festival
869
Southern Sky BN Hills
SOUTHERN SKY BN HILLS
Sydney Synchro Festival
870
Southern Sky Junior
SOUTHERN SKY JUNIOR
Sydney Synchro Festival
871
Southern Sky Junior
SOUTHERN SKY JUNIOR
Sydney Synchro Festival
872
Helen
LY
SFSC Club Championships
873
Sophie
WILLIAMSON
SFSC Club Championships
874
Ying
CHANG
MISC
875
Erin
MCGIFFEN
MISC
876
Southern Sky Advanced Novice
SOUTHERN SKY ADVANCED NOVICE
Sydney Synchro Festival
877
Southern Sky Adult
SOUTHERN SKY ADULT
Sydney Synchro Festival
878
Maya
MILANOVIC
SFSC Club Championships
879
Ashleigh
EVANS
MISC
880
Ashleigh
EVANS
SFSC Club Championships
881
Sophia
KALTSAS
SFSC Club Championships
882
Vlada
VASILIEV
MISC
883
Vlada
VASILIEV
SFSC Club Championships
884
Emily
LILLEY BULL
SFSC Club Championships
885
Phylis
MA
SFSC Club Championships
886
Delaney
BURKE
SFSC Club Championships
887
Caren
REYNOLDS
MISC
888
Lia
CONNOLLY
SFSC Club Championships
889
Haylee
LUCOCK
MISC
890
Daniella
VASSALLO
SFSC Club Championships
891
Yulia 
PUCKERIDGE
SFSC Club Championships
892
Regina
NG
SFSC Club Championships
893
Catherine
YE
SFSC Club Championships
894
Sofia
PERL
SFSC Club Championships
895
Yulia
PUCKERIDGE
MISC
896
Stage Left
.
Sydney Ice Theatre 
897
Fdadfad
ASDFADSF
Hollins
898
ADELAIDE ICE MAGIC
ADELAIDE ICE MAGIC
Sydney Synchro Festival
899
ADELAIDE ICE MAGIC
ADELAIDE ICE MAGIC
Sydney Synchro Festival
900
Mikayla 
MITCHELL 
MISC
901
Delaney
BURKE
MISC
902
Charlotte
YIM
MISC
903
Angela
YANG
MISC
904
Sam
EDMONDS
Sydney Synchro Festival
905
INFUSION
INFUSION
Sydney Synchro Festival
906
INFUSION
INFUSION
Sydney Synchro Festival
907
Ella
BARWICK
Aussie Skate - Hunter
908
Georgina
FERREIRA
MISC
909
Matthew
CHAN
SFSC Club Championships
910
Indiana
HODGES
Aussie Skate - Hunter
911
Emily
HANNA
Triple Challenge Artistic
912
Brenna
GAO
MISC
913
Andrew
MEDBURY
MJS Trophy
914
Chau Anh
LE
SFSC Club Championships
915
Chau Anh
LE
MJS Trophy
916
Ashleigh
DAVIES
NSW State Championship
917
Amelie
TABOR
MISC
918
Emalee
MILLINGTON
MJS Trophy
919
Kaitlyn
GROVES
Aussie Skate - Hunter
920
Jessica
MILLS
MISC
921
Stella
HARADA
Aussie Skate - Hunter
922
Bella
TORZILLO
SFSC Club Championships
923
Bella
TORZILLO
MJS Trophy
924
Brian
LEE
MJS Trophy
925
Sharon
STRAUB
MJS Trophy
926
Ilonna
BABAKHANOVA
MISC
927
Baylee
COE
MISC
928
Lia
CONNOLLY
MISC
929
Megan
BLAIR
MJS Trophy
930
Nicole
LEWIS
MJS Trophy
931
Sienna -Layne
SAMASEIA
SFSC Club Championships
932
Louise
GRAYSON
MJS Trophy
933
Claire
COMARMOND
MJS Trophy
934
Emma
GORDON
MISC
935
Pauline
GORELIK
MJS Trophy
936
 Baylee
COE
MJS Trophy
937
 Baylee
COE
MJS Trophy
938
Yulia 
PUCKERIDGE 
MJS Trophy
939
Erin
MCGIFFEN
MJS Trophy
940
Alex
JACKSON
MJS Trophy
941
Simone
AUBRECHT
MJS Trophy
942
Milan
AUBRECHT
MJS Trophy
943
EMILY
FONACIER
MJS Trophy
944
Crystal
HOOK
MJS Trophy
945
Isabelle
KOMPASS
MISC
946
Isabelle
KOMPASS
SFSC Club Championships
947
Chantelle
GALOSI
SFSC Club Championships
948
Talitha
LICAUCO
SFSC Club Championships
949
Madalyn
CHERRY
SFSC Club Championships
950
Madalyn
CHERRY
MJS Trophy
951
Kerrie
ARMSTRONG
NSW State Championship
952
Kerrie
ARMSTRONG
Triple Challenge Technical
953
Kerrie
ARMSTRONG
Triple Challenge Artistic
954
Mazin
ALFADHLI
MJS Trophy
955
Sienna
REPAC
Aussie Skate - Hunter
956
Anita
STONE
MJS Trophy
957
Phylis
MA
MJS Trophy
958
Nea
WILSON
SFSC Club Championships
959
Briarna
BUTTSWORTH
MJS Trophy
960
Erin
FLEMING
SFSC Club Championships
961
Amelie
Tabor
SFSC Club Championships
962
Stephanie
FIUTOWSKI
MJS Trophy
963
Ashley
WOODWARD
Aussie Skate - Hunter
964
Suzanne
BANCROFT
MJS Trophy
965
Beatriz
MACEDO
SFSC Club Championships
966
Ashleigh
DAVIES
MJS Trophy
967
Ava
LANTZ
MJS Trophy
968
Kate
GEERING
MJS Trophy
969
Ashley
BEYER
MJS Trophy
970
Crystal
HOOK
MJS Trophy
971
Melodia
ZIMMATORE
SFSC Club Championships
972
Laura
FATTORE
SFSC Trophy Night
973
Laura
FATTORE
MJS Trophy
974
Elke
SACH
MJS Trophy
975
Simone
JOHNSON
Aussie Skate - Hunter
976
Alyssa
SCRENCI
MJS Trophy
977
Kerrie
ARMSTRONG
MISC
978
Kaitlyn
INESON
MJS Trophy
979
Esther Yi Xuan 
CHONG
MJS Trophy
980
Aylin
DULAGIL
SFSC Club Championships
981
Aylin
DULAGIL
MJS Trophy
982
Rachel
FIUTOWSKI
SFSC Club Championships
983
Rachel
FIUTOWSKI
MJS Trophy
984
Katrina
LINSLEY
SFSC Club Championships
985
KATRINA
LINSLEY
MJS Trophy
986
Jocelyn
CHAN
MJS Trophy
987
Bella
PURINS
MJS Trophy
988
Jocelyn 
CHAN
MJS Trophy
989
Leilani
GEE
MJS Trophy
990
Sinclare
CHEUNG
SFSC Club Championships
991
Sinclare
CHEUNG
MJS Trophy
992
Anh
KIEU 
SFSC Club Championships
993
Anh
KIEU
MJS Trophy
994
Lucy
ANDERSON
Aussie Skate - Hunter
995
Cassie
JIAN
SFSC Club Championships
996
Sophia
KALTSAS
SFSC Club Championships
997
Shinnosuke
MIYAMOTO
SFSC Club Championships
998
Huynh Anh
KIEU
SFSC Club Championships
999
Huynh Anh
KIEU
MJS Trophy
1000
Kiah Ruei
HOW
SFSC Club Championships
1001
Melanie
HENSLEY
MJS Trophy
1002
Cathleen
LEE
SFSC Club Championships
1003
Lola
CHARLES
Aussie Skate - Hunter
1004
Jorja 
WAKELING
Aussie Skate - Hunter
1005
Eclipse
ECLIPSE
Sydney Synchro Festival
1006
Eclipse
ECLIPSE
Sydney Synchro Festival
1007
Amelia
JOBURNS
Aussie Skate - Hunter
1008
Daniella
VASSALLO
CCFSC Club Championships
1009
Romy
GROGAN
SFSC Club Championships
1010
Tomi
GARARD
SFSC Club Championships
1011
Erwin
MILLENDEZ
SFSC Club Championships
1012
Rachel
Anderson
SFSC Club Championships
1013
Natasha
DIMKOVSKA
SFSC Club Championships
1014
Haylee
LUCOCK
SFSC Club Championships
1015
Carolyn
WATTS
MJS Trophy
1016
Carolyn
WATTS
SFSC Club Championships
1017
Nee Shuang
HENG
SFSC Club Championships
1018
Hannah
KEMP
SFSC Club Championships
1019
Brian
LEE
SFSC Club Championships
1020
Brian
LEE
SFSC Club Championships
1021
Selina
Hessel
SFSC Club Championships
1022
Josiah
GOODWIN
SFSC Club Championships
1023
Josiah
GOODWIN
SFSC Club Championships
1024
ANGELA
YANG
SFSC Club Championships
1025
Kaitlyn
INESON
SFSC Club Championships
1026
Kaitlyn
INESON
SFSC Club Championships
1027
Kaitlyn
INESON
SFSC Club Championships
1028
Indiana
HODGES
Aussie Skate - Hunter
1029
Sienna 
ROBERTSON
CCFSC Club Championships
1030
Taylah
MOUSSA
SFSC Club Championships
1031
PAULINE
GORELIK
SFSC Club Championships
1032
Georgina
FERREIRA
SFSC Club Championships
1033
Sinclare
CHEUNG
SFSC Club Championships
1034
Sinclare
CHEUNG
MJS Trophy
1035
Caren
REYNOLDS
SFSC Club Championships
1036
Nicole
GRAOVAC
Triple Challenge Artistic
1037
Kristy
DONG 
SFSC Club Championships
1038
Huynh anh
KIEU
SFSC Club Championships
1039
Peyton
BELLAMY
SFSC Club Championships
1040
Vlada
VASILIEV
MJS Trophy
1041
Abby
CHALLINOR
Aussie Skate - Hunter
1042
Maddison
QIN
SFSC Club Championships
1043
Trisha
TONG
SFSC Club Championships
1044
Ying
TANG
SFSC Club Championships
1045
Bianca
HA
MISC
1046
Mia
KUSILEK
SFSC Club Championships
1047
Esther, Yi Xuan
CHONG
MJS Trophy
1048
Charlotte
YIM
SFSC Club Championships
1049
Charlotte
YIM
SFSC Club Championships
1050
Charlotte
YIM
SFSC Club Championships
1051
Huynh anh
KIEU
MJS Trophy
1052
Chau Anh
LE
SFSC Club Championships
1053
Chau Anh
LE
MJS Trophy
1054
Ella
BORG
MJS
1055
Ella
BORG
SFSC Club Championships
1056
Alex
SUN
SFSC Club Championships
1057
Angela
ZHA
SFSC Club Championships
1058
Bridie
ROH
SFSC Club Championships
1059
Leilani 
GEE
MJS
1060
Kiah Ruei
HOW
SFSC Club Championships
1061
Julio
POTAPENKO
MJS Trophy
1062
Cili
MINAGI
SFSC Club Championships
1063
Catherine
YE 
SFSC Club Championships
1064
Sophie
MORTLOCK
MISC
1065
Sophie 
MORTLOCK
SFSC Club Championships
1066
Bianca
HA
SFSC Club Championships
1067
William
PALMER
SFSC Club Championships
1068
Jonathan
DAVID
SFSC Club Championships
1069
Tara
WINTON
SFSC Club Championships
1070
Baylee
COE
SFSC Club Championships
1071
Cathleen
LEE
MISC
1072
Rachel
FIUTOWSKI
SFSC Club Championships
1073
Tamara
ABAGI
SFSC Club Championships
1074
Minh Quang
NGUYEN
SFSC Club Championships
1075
Minh Quang
NGUYEN
SFSC Club Championships
1076
Chi Linh
NGUYEN
SFSC Club Championships
1077
Chi Linh
NGUYEN
MJS Trophy
1078
Chi Linh
NGUYEN
MJS Trophy
1079
Serena
SI
SFSC Club Championships
1080
Serena
SI
SFSC Club Championships
1081
G
G
SFSC Club Championships
1082
Josiah
GOODWIN
MJS
1083
Sarah
BATEY
SFSC Club Championships
1084
SOPHIA
KALTSAS
Hunter Trophy
1085
Hannah
SHORT
SFSC Club Championships
1086
Charlieze
COEVORDEN-WARD
MJS Trophy
1087
Samantha
HALL
MJS
1088
Matthew
CHAN
SFSC Club Championships
1089
Casey
BOALER
MJS Trophy
1090
Mazin
ALFADHLI
MJS Trophy
1091
Mikayla 
MITCHELL 
MJS
1092
Tomi
GARARD
MJS
1093
Jaimee
ROBERTSON
SFSC Club Championships
1094
Alyssa
SCRENCI
MJS Trophy
1095
Brian
LEE
MJS Trophy
1096
Melody
LUO
SFSC Club Championships
1097
Rina
JIANG
SFSC Club Championships
1098
Emily
HANNA
SFSC Club Championships
1099
Seona
THORNTON
SFSC Club Championships
1100
Emily
HANNA
MJS Trophy
1101
Katrina
LINSLEY
MJS Trophy
1102
Krystal
CHAN
MJS Trophy
1103
Amelia
WHITMONT
MJS Trophy
1104
Baylee
COE
MJS Trophy
1105
Ashleigh
DAVIES
MJS Trophy
1106
Shania
SIME
MJS Trophy
1107
Kate
GEERING
MJS
1108
Sophie 
MOODIE
SFSC Club Championships
1109
Sophie
MOODIE
MJS Trophy
1110
Madalyn
CHERRY
MJS Trophy
1111
Melinda
KENNEDY
MJS Trophy
1112
Melinda
KENNEDY
MJS
1113
Krystal
CHAN
SFSC Club Championships
1114
Ava
ZAMPROGNO
SFSC Club Championships
1115
Ava
ZAMPROGNO
MJS
1116
Sam
LWIN
MJS Trophy
1117
Selina
HESSEL
MJS Trophy
1118
Gayatri
SUPPIAH
MJS Trophy
1119
Gemma
PAGE
MJS Trophy
1120
Sienna
ROBERTSON
Aussie Skate - Canterbury
1121
Minh Quang
NGUYEN
MJS Trophy
1122
Minh Quang
NGUYEN
MJS Trophy
1123
Caroline 
GOODSIR-CULLEN
Aussie Skate - Canterbury
1124
Sienna
ROBERTSON
Aussie Skate - Canterbury
1125
Elizabeth
GOODSIR-CULLEN
Aussie Skate - Canterbury
1126
Ava
LANTZ
MJS Trophy
1127
Abby
KOVACS
Aussie Skate - Canterbury
1128
Angelina
SANFILIPPO
SFSC Club Championships
1129
Amanda
DA-PRA
Aussie Skate - Canterbury
1130
Lola
CHARLES
Aussie Skate - Canterbury
1131
Hailee
SMITH
Aussie Skate - Canterbury
1132
Lola
CHARLES
Aussie Skate - Canterbury
1133
Lola
CHARLES
Aussie Skate - Central Coast
1134
Sophie 
PLANICKA
Hunter Trophy
1135
Nicole
GRAOVAC
Aussie Skate - Canterbury
1136
Lola
CHARLES
Aussie Skate - Canterbury
1137
Payton 
MOODY 
Aussie Skate - Canterbury
1138
Ying
CHANG
MJS Trophy
1139
Emily
DOLMAN
Aussie Skate - Canterbury
1140
Emily
DOLMAN
Aussie Skate - Canterbury
1141
Anora
SENDURGUT
Aussie Skate - Canterbury
1142
Annabelle 
SERGEANT
Aussie Skate - Canterbury
1143
Annabel
NUBE
Aussie Skate - Canterbury
1144
Hayat
SENDURGUT
Aussie Skate - Canterbury
1145
Aslyn
FATEHI
Aussie Skate - Canterbury
1146
Ashlyn
FATEHI
Aussie Skate - Canterbury
1147
Hayat
SENDURGUT 
Aussie Skate - Canterbury
1148
Isabella
STEIN
Aussie Skate - Canterbury
1149
Ella
BARWICK
Aussie Skate - Canterbury
1150
Annabel
HENG
Aussie Skate - Canterbury
1151
Nicholas 
MCCARTHY
MJS
1152
Lola
CHARLES
Aussie Skate - Canterbury
1153
Kara-Rose
MEZNARIC
Aussie Skate - Canterbury
1154
Kathleen
YE
Aussie Skate - Canterbury
1155
Ashley
WOODWARD
Aussie Skate - Canterbury
1156
Heidi
ASHDOWN
Aussie Skate - Canterbury
1157
Emily 
ZHUO 
Aussie Skate - Canterbury
1158
Holly
STOLZENHEIN
Aussie Skate - Canterbury
1159
Jana
BANSEMER
Aussie Skate - Canterbury
1160
Taylah
MOUSSA
MJS
1161
Peyton
BELLAMY-MARTINS
MJS
1162
Simone
JOHNSON
Aussie Skate - Canterbury
1163
Xanthe
COLLIER
Aussie Skate - Canterbury
1164
Kate
GEERING
CCFSC Club Championships
1165
Kerrie
ARMSTRONG
MISC
1166
Casey
TUDDENHAM
CCFSC Club Championships
1167
Sarah
CULLEN
CCFSC Club Championships
1168
Emalee
MILLINGTON
CCFSC Club Championships
1169
Loren
STOKER
CCFSC Club Championships
1170
Nea
WILSON
CCFSC Club Championships
1171
Leilani
GEE
CCFSC Club Championships
1172
Eimear
MCCAIGHY
MJS Trophy
1173
Madalyn
CHERRY
CCFSC Club Championships
1174
Bella
PURINS
CCFSC Club Championships
1175
Leah
ROUVAS
CCFSC Club Championships
1176
ELIZABETH
DAY
Aussie Skate - Canterbury
1177
Yulia
PUCKERIDGE
MJS Trophy
1178
Lachlan
LEDDA
Aussie Skate - Canterbury
1179
Hannah
SHORT
MJS Trophy
1180
Ella
BORG
CCFSC Club Championships
1181
Ashley
BEYER
MJS Trophy
1182
Kylie
BARBOUTTIS
Aussie Skate - Canterbury
1183
Sienna -Layne
SAMASEIA
SFSC Club Championships
1184
Richard
Lynch
SFSC Club Championships
1185
Richard
Lynch
MJS
1186
Stephanie
FIUTOWSKI
MJS Trophy
1187
Rachel
FIUTOWSKI
MJS Trophy
1188
Elise 
MCLEAN
MJS Trophy
1189
Elise 
MCLEAN
CCFSC Club Championships
1190
Molly
FOX
Aussie Skate - Canterbury
1191
Sasha
GRAHAM
SFSC Club Championships
1192
Sasha
GRAHAM
MJS Trophy
1193
Aylin
DULAGIL
MJS Trophy
1194
Rita
NIP
Aussie Skate - Canterbury
1195
Sarah-Rose 
QUINN
MJS Trophy
1196
Sarah-Rose 
QUINN
CCFSC Club Championships
1197
Sarah-Rose
QUINN
CCFSC Club Championships
1198
Mayah
YEUNG
Aussie Skate - Canterbury
1199
Elke
SACH
MJS
1200
Pauline
GORELIK
MJS
1201
YuQing Michal
KHOO
SFSC Club Championships
1202
Annabel
HENG
Aussie Skate - Canterbury
1203
Jittima
HENG
Aussie Skate - Canterbury
1204
Shengyong 
LAI
CCFSC Club Championships
1205
Abby
KOVACS
Aussie Skate - Canterbury
1206
Olivia
GOUW
Aussie Skate - Canterbury
1207
Molly
FOX
Aussie Skate - Canterbury
1208
Isabella
LI
Aussie Skate - Canterbury
1209
Emily
MCLEAN
Aussie Skate - Canterbury
1210
Skye
O'NEILL
Aussie Skate - Canterbury
1211
Melinda
FOSSEY
Aussie Skate - Canterbury
1212
Bianca
CHEN
Aussie Skate - Canterbury
1213
Kaitlyn
GROVES
Aussie Skate - Canterbury
1214
Dylan
Chartres
Hollins
1215
Dylan
Chartres
Hollins
1216
Sam
GILLARD
MJS Trophy
1217
Emily
DOLMAN
Aussie Skate - Canterbury
1218
Jet
FLORIMO
Aussie Skate - Canterbury
1219
Dylan
Chartres
Hollins
1220
Dylan
Chartres
Hollins
1221
A2
HOSTING
Aussie Skate - Canterbury
1222
Elise 
MCLEAN
Hollins
1223
Brenna
GAO
Hollins
1224
Mary-Anne
CHEN
Hollins
1225
Gordon 
RUSHTON
Hollins
1226
Jaimee
ROBERTSON
CCFSC Club Championships
1227
Sarah
BATEY
Hollins
1228
Rina
JIANG
Hollins
1229
Ying
CHANG
Hollins
1230
Charlton
DOHERTY
Hollins
1231
Sarah
BATEY
Hollins
1232
Julio
POTAPENKO
Hollins
1233
Sophie
WILLIAMSON
CCFSC Club Championships
1234
Kristy
DONG
CCFSC Club Championships
1235
Julio
POTAPENKO
Hollins
1236
Tia
FU
Hollins
1237
Sydelle
ZHANG
Hollins
1238
Patrick
HARDY
Hollins
1239
Kelly 
HARDY
Hollins
1240
Casey
BOALER
CCFSC Club Championships
1241
Samantha
HE
Hollins
1242
Haylee
LUCOCK
Hollins
1243
Emily-Jean 
KELLY
Hollins
1244
Maria
TINDIGLIA
Hollins
1245
Ava
ZAMPROGNO
Hollins
1246
Tomi
GARARD
Hollins
1247
Nicole Suk Wen
WONG
Hollins
1248
Ainsley
DIMITROV
Hollins
1249
Josiah
GOODWIN
Hollins
1250
Serina 
LU 
Hollins
1251
LinChenMarina 
CHEN 
Hollins
1252
Angela Yan Ying 
ONG
Hollins
1253
Angela Yan Ying 
ONG
Hollins
1254
Georgia
TONGS
Hollins
1255
Georgia
TONGS
Hollins
1256
Stepan
KADLCIK
Hollins
1257
Stepan
KADLCIK
Hollins
1258
Trisha
TONG
Hollins
1259
Yan Ting
SU
Hollins
1260
Yan Ting
SU
Hollins
1261
Merryn 
O'KEEFE
Hollins
1262
Hannah
SIME
Hollins
1263
Rachel
SIME
Hollins
1264
Rebekah
SIME
Hollins
1265
Kryshtof
PRADEAUX
Hollins
1266
Erin
FLEMING
Hollins
1267
Alexandra
FLEMING
Hollins
1268
Siutoni
TAPEALAVA
Hollins
1269
Siutoni
TAPEALAVA
Hollins
1270
Lara
CAI
Hollins
1271
Sophia
KALTSAS
Hollins
1272
Delaney
BURKE
Hollins
1273
Emalee
MILLINGTON
Penrith Ice Palace Trophy
1274
Sienna
KACZMARCZYK
Hollins
1275
Sophie
STOREY
Hollins
1276
Caitlyn
RAMBOW
Hollins
1277
Keren
RAMBOW
Hollins
1278
Georgia
WOODERSON
Hollins
1279
Georgia
WOODERSON
Hollins
1280
Nea
WILSON
Hollins
1281
PAULINE
GORELIK
Hollins
1282
PAULINE
GORELIK
Penrith Ice Palace Trophy
1283
PAULINE
GORELIK
Hollins
1284
Lotus
DONOGHUE
Hollins
1285
Melody
LUO
Hollins
1286
Melody
LUO
Hollins
1287
Cailin
O'KEEFE
Hollins
1288
Cailin
O'KEEFE
Hollins
1289
Ching Ting
SU
Hollins
1290
Ilonna
BABAKHANOVA
Penrith Ice Palace Trophy
1291
Mia
KUSILEK
Hollins
1292
Rina
JIANG
Hollins
1293
Jazmyn
EVANGELOU
Hollins
1294
Rina
JIANG
Hollins
1295
Brooke
TAMEPO
Hollins
1296
Brooke
TAMEPO
Hollins
1297
Rina
JIANG
Hollins
1298
Lola
BRILL
Penrith Ice Palace Trophy
1299
Valentino
SANFILIPPO
Hollins
1300
Pietro
SANFILIPPO
Hollins
1301
Angelina
SANFILIPPO
Hollins
1302
Seona
TH
CCFSC Club Championships
1303
Hannah
SHORT
Hollins
1304
Catherine
YE 
Penrith Ice Palace Trophy
1305
Hannah
SUGIYAMA
Hollins
1306
Jasper
CUSACK
Hollins
1307
A2
HOSTING
MIRA
1308
Melanie
HENSLEY
Hollins
1309
Melanie
HENSLEY
Penrith Ice Palace Trophy
1310
Abby
KOVACS
Aussie Skate - Icezoo
1311
A2
HOSTING
AFSC2018
1312
A2 Hosting
TEST
AFSC2018
1313
Simona
BHASIN
Hollins
1314
Simona
BHASIN
Hollins
1315
Calla
ZHU
Penrith Ice Palace Trophy
1316
Leah
ROUVAS
Penrith Ice Palace Trophy
1317
Louise
GRAYSON
Penrith Ice Palace Trophy
1318
Emma
GORDON
Penrith Ice Palace Trophy
1319
Bella
TORZILLO
Penrith Ice Palace Trophy
1320
Bella
TORZILLO
Hollins
1321
Chau Anh
LE
Penrith Ice Palace Trophy
1322
Natalie
HONG
Aussie Skate - Icezoo
1323
Ophelia
SEBEK
Hollins
1324
Angelina
SANFILIPPO
Penrith Ice Palace Trophy
1325
Chau Anh
LE
Penrith Ice Palace Trophy
1326
Chau Anh
LE
Hollins
1327
Aaliyah
MEDINA
Aussie Skate - Icezoo
1328
Aaliyah
MEDINA
Aussie Skate - Icezoo
1329
Emilia
CROOKS
Hollins
1330
Kaylee
THOMAS
Hollins
1331
Regina
NG
Hollins
1332
Emita
MCCARTHY
Hollins
1333
Holly
SMITH-JOSEPH
Hollins
1334
Holly
SMITH-JOSEPH
Hollins
1335
Caitlyn
RAMBOW
Penrith Ice Palace Trophy
1336
Luciana
MACEDO
Penrith Ice Palace Trophy
1337
TARA ANGLICAN SCHOOL
MACEDO
Penrith Ice Palace Trophy
1338
Tomi
GARARD
Penrith Ice Palace Trophy
1339
Chantelle
GALOSI
Penrith Ice Palace Trophy
1340
Ilonna
BABAKHANOVA
Penrith Ice Palace Trophy
1341
Emily 
KEOGH
Penrith Ice Palace Trophy
1342
Taylah
MOUSSA
Penrith Ice Palace Trophy
1343
Nicholas
MCCARTHY
Penrith Ice Palace Trophy
1344
Jonathan
DAVID
Penrith Ice Palace Trophy
1345
Jonathan
DAVID
Penrith Ice Palace Trophy
1346
Gemma
PAGE
Penrith Ice Palace Trophy
1347
Emily
HANNA
Trophy Night
1348
Ocean
CRAIG
Aussie Skate - Penrith
1349
Sophie
WILLIAMSON
Penrith Ice Palace Trophy
1350
Madalyn
CHERRY
Penrith Ice Palace Trophy
1351
Tamara
ABAGI
Penrith Ice Palace Trophy
1352
Sabina
BARTRAM
Penrith Ice Palace Trophy
1353
Courtenay
GRAY
Penrith Ice Palace Trophy
1354
Helen
LY
Penrith Ice Palace Trophy
1355
Romy
GROGAN
Penrith Ice Palace Trophy
1356
Maddison
INGLIMA
Penrith Ice Palace Trophy
1357
PAULINE
GORELIK
Penrith Ice Palace Trophy
1358
PAULINE
GORELIK
Trophy Night
1359
Lia
CONNOLLY
Penrith Ice Palace Trophy
1360
Sophie
MOODIE
Hollins
1361
Brian
LEE
Penrith Ice Palace Trophy
1362
Brian
LEE
Penrith Ice Palace Trophy
1363
Sophie
MORTLOCK
Penrith Ice Palace Trophy
1364
Emily
FONACIER
Penrith Ice Palace Trophy
1365
Ziah
BURNS
Penrith Ice Palace Trophy
1366
Olivia
YE
Trophy Night
1367
Emita
MCCARTHY
Trophy Night
1368
Eimear
MCCAIGHY
Penrith Ice Palace Trophy
1369
Emita
MCCARTHY
Trophy Night
1370
Isabelle
KOMPASS
SFSC Club
1371
Lilja
LEHTONEN
Penrith Ice Palace Trophy
1372
Tessa
HOBDAY
Penrith Ice Palace Trophy
1373
Cara
TANG
Hollins
1374
Linh
TRAN
Trophy Night
1375
Delaney
BURKE
Penrith Ice Palace Trophy
1376
Edison
HEARTLY
Penrith Ice Palace Trophy
1377
Lilja
LEHTONEN
SFSC Club
1378
Hannah
SHORT
Penrith Ice Palace Trophy
1379
Halina
CARBONE
Penrith Ice Palace Trophy
1380
Linh
TRAN
Penrith Ice Palace Trophy
1381
Elke
SACH
Penrith Ice Palace Trophy
1382
Taylah 
MOUSSA
Trophy Night
1383
Brian
LEE
Trophy Night
1384
Milan
Aubrecht
Penrith Ice Palace Trophy
1385
Cassie 
ZUMBO 
SFSC Club
1386
Rui
TAKADA
Trophy Night
1387
Crystal
HOOK
Penrith Ice Palace Trophy
1388
Kryshtof
PRADEAUX
Penrith Ice Palace Trophy
1389
Erin 
MCGIFFEN
Penrith Ice Palace Trophy
1390
Ella
BORG
Penrith Ice Palace Trophy
1391
Trisha
TONG
Trophy Night
1392
Elke
SACH
Trophy Night
1393
Lachlan
LEDDA
Aussie Skate - Icezoo
1394
Lynelle
NORTHAM
Aussie Skate - Icezoo
1395
Elizabeth
DAY
Trophy Night
1396
Hanna
ROSEBY
Aussie Skate - Icezoo
1397
Clarisse
LIM
Aussie Skate - Icezoo
1398
Emanuella
PRAJUDHA
Aussie Skate - Icezoo
1399
Emily
HANNA
Penrith Ice Palace Trophy
1400
William
PALMER
Penrith Ice Palace Trophy
1401
Linh
TRAN
Trophy Night
1402
Carolyn
WATTS
Penrith Ice Palace Trophy
1403
Kiki
BARBARIS 
Penrith Ice Palace Trophy
1404
Hailee
SMITH
Trophy Night
1405
Lola
BRILL
Hollins
1406
Lola
BRILL
Penrith Ice Palace Trophy
1407
Nea
WILSON
Penrith Ice Palace Trophy
1408
Bella
PURINS
Penrith Ice Palace Trophy
1409
Alice
HARVEY-PICCINELLI
Trophy Night
1410
Ava
LANTZ
Hollins
1411
Valentino
SANFILIPPO
Penrith Ice Palace Trophy
1412
Pietro
SANFILIPPO
Penrith Ice Palace Trophy
1413
Angelina
SANFILIPPO
Penrith Ice Palace Trophy
1414
Sienna 
ROBERTSON
Aussie Skate - Icezoo
1415
Kathleen
YE
Trophy Night
1416
Lucinda
MCLEAN
Trophy Night
1417
Vlada
VASILIEV
Trophy Night
1418
Kathleen
YE
Trophy Night
1419
Gayatri
SUPPIAH
Penrith Ice Palace Trophy
1420
Selina
HESSEL
Hollins
1421
Sam
LWIN
Penrith Ice Palace Trophy
1422
Reannon
VERA
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1423
Melinda
KENNEDY
Penrith Ice Palace Trophy
1424
Melinda
KENNEDY
Penrith Ice Palace Trophy
1425
Martina
BRYL
Aussie Skate - Icezoo
1426
Martina
BRYL
Aussie Skate - Icezoo
1427
Sophie
WILLIAMSON
SFSC Club
1428
Stephanie
FIUTOWSKI
Penrith Ice Palace Trophy
1429
Casey
TUDDENHAM
Hollins
1430
Casey
TUDDENHAM
Penrith Ice Palace Trophy
1431
Josiah
GOODWIN
Penrith Ice Palace Trophy
1432
Nea
WILSON
Trophy Night
1433
Rachel
FIUTOWSKI
Penrith Ice Palace Trophy
1434
Sarah-Rose 
QUINN
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1435
Hannah
KEMP
Penrith Ice Palace Trophy
1436
Ainsley
DIMITROV
Penrith Ice Palace Trophy
1437
Sarah-Rose 
QUINN
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1438
Indiana
HODGES
Aussie Skate - Icezoo
1439
Ashlee
D'COSTA
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1440
Xanthe
COLLIER
Aussie Skate - Icezoo
1441
Calla
ZHU
Penrith Ice Palace Trophy
1442
Beatriz
MACEDO
Penrith Ice Palace Trophy
1443
Amelia
LOWDEN
Penrith Ice Palace Trophy
1444
Joyce
CHEN
Penrith Ice Palace Trophy
1445
Simone
JOHNSON
Aussie Skate - Icezoo
1446
Hailee
SMITH
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1447
Hailee
SMITH
Trophy Night
1448
Rebecca
KUCHTIN
Trophy Night
1449
Nee Shuang
HENG
Penrith Ice Palace Trophy
1450
Ashleigh
DAVIES
Hollins
1451
Seona
THORNTON
Hollins
1452
Seona
THORNTON
Penrith Ice Palace Trophy
1453
Sienna
REPAC
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1454
Angelina
REPAC
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1455
Matthew
CHAN
Penrith Ice Palace Trophy
1456
Isabella
STEIN
Aussie Skate - Icezoo
1457
Jennifer
ZHAO
Aussie Skate - Icezoo
1458
Matthew
CHAN
Hollins
1459
Matthew
CHAN
Penrith Ice Palace Trophy
1460
Emily
DOLMAN
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1461
Ella
SCHULTZ
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1462
Regina
NG
Penrith Ice Palace Trophy
1463
Kara-Rose
MEZNARIC
Trophy Night
1464
Hanna
ROSEBY
Aussie Skate - Icezoo
1465
Regina 
NG
Trophy Night
1466
Cherise 
NG
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1467
ELYSE
CHOW
Aussie Skate - Icezoo
1468
Maya
MILANOVIC 
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1469
Bella
PURINS
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1470
Nicole
GRAOVAC
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1471
Angelina, Pietro, Valentino
SANFILIPPO
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1472
Angelina
SANFILIPPO
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1473
Yulia 
PUCKERIDGE 
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1474
Stella
HARADA
Aussie Skate - Icezoo
1475
Hannah
KEMP BURROWS
Trophy Night
1476
Melanie
HENSLEY
Trophy Night
1477
Sarah
BATEY
Penrith Ice Palace Trophy
1478
Shengyong 
LAI
Penrith Ice Palace Trophy
1479
Ally 
ATKINS
Penrith Ice Palace Trophy
1480
Simone
JOHNSON
Jack Lee Artistic
1481
Caren
REYNOLDS
Penrith Ice Palace Trophy
1482
Vlada
VASILIEV
Penrith Ice Palace Trophy
1483
Krystal
CHAN
Hollins
1484
Krystal 
CHAN
Penrith Ice Palace Trophy
1485
Simone
AUBRECHT
Penrith Ice Palace Trophy
1486
Simone
AUBRECHT
Trophy Night
1487
Sarah-Rose 
QUINN
Jack Lee Artistic
1488
Isabella
STEIN
Aussie Skate - Central Coast
1489
Kerrie
ARMSTRONG
Penrith Ice Palace Trophy
1490
Jodie
ROBERTS
Penrith Ice Palace Trophy
1491
Isabella
STEIN
Aussie Skate - Central Coast
1492
Niharika
NARAYAN
Aussie Skate - Icezoo
1493
Emily
PEAK
Penrith Ice Palace Trophy
1494
Joe
SALEH
Penrith Ice Palace Trophy
1495
Dusica, lisa, Sarah
JOVANOVIC-PALC, CHAHILL,BARINA
Jack Lee Artistic
1496
Erin
FLEMING
Jack Lee Artistic
1497
Hailee 
SMITH
Jack Lee Artistic
1498
Hailee
SMITH
Aussie Skate - Central Coast
1499
Hailee
SMITH
Aussie Skate - Central Coast
1500
TALITHA
LICAUCO
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1501
Bella
TORZILLO
Penrith Ice Palace Trophy
1502
Oshean
CRAIG
Jack Lee Artistic
1503
Joshua
MCKAY
Aussie Skate - Central Coast
1504
Nicole
LEWIS
Trophy Night
1505
Yulia 
PUCKERIDGE 
Jack Lee Artistic
1506
Ava
LANTZ
Penrith Ice Palace Trophy
1507
Samara
KING
Aussie Skate - Hunter
1508
Emily
ZHUO
Aussie Skate - Central Coast
1509
Dusica, lisa
JOVANOVIC-PALC, CHAHILL
Jack Lee Artistic
1510
Ashlyn
FATEHI
Aussie Skate - Central Coast
1511
Xanthe
COLLIER
Aussie Skate - Central Coast
1512
Selina
HESSEL
Penrith Ice Palace Trophy
1513
Kiki
BARBARIS
Trophy Night
1514
Kai
MA
Aussie Skate - Central Coast
1515
Alice
HARVEY-PICCINELLI
Aussie Skate - Central Coast
1516
Alice
HARVEY-PICCINELLI
Aussie Skate - Central Coast
1517
Loren
STOKER
Penrith Ice Palace Trophy
1518
Nicole
BUZAI
Jack Lee Artistic
1519
Emily
HANNA
Trophy Night
1520
Heidi
ASHDOWN
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1521
Heidi
ASHDOWN
Aussie Skate - Central Coast
1522
Ella
BARWICK
Aussie Skate - Central Coast
1523
Elizabeth
DAY
Aussie Skate - Central Coast
1524
Annabel
NUBE
Aussie Skate - Central Coast
1525
Xanthe
COLLIER
Aussie Skate - Central Coast
1526
Aaliyah 
MEDINA
Aussie Skate - Central Coast
1527
Alex
JACKSON
Jack Lee Artistic
1528
Nea
WILSON
Trophy Night
1529
Jamie
RENTON
Jack Lee Artistic
1530
Megan
BLAIR
Jack Lee Artistic
1531
Krystal
RAE
Penrith Ice Palace Trophy
1532
Mia
KUSILEK
Penrith Ice Palace Trophy
1533
Mia
KUSILEK
Trophy Night
1534
Erin & Jaimee
FLEMING & ROBERTSON
Jack Lee Artistic
1535
Rachel
VELD
Jack Lee Artistic
1536
Elise
MCLEAN
Penrith Ice Palace Trophy
1537
Ashleigh
DAVIES
Penrith Ice Palace Trophy
1538
Lola
CHARLES
Aussie Skate - Central Coast
1539
Charlotte
DONOVAN
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1540
Charlotte
DONOVAN
Jack Lee Artistic
1541
Tamara
ABAGI
Trophy Night
1542
Tamara
ABAGI
Trophy Night
1543
Hannah
KEMP
Trophy Night
1544
Taylah
MOUSSA
Trophy Night
1545
Trisha
TONG
Trophy Night
1546
Yulia
PUCKERIDGE 
Jack Lee Artistic
1547
Payton 
MOODY 
Jack Lee Artistic
1548
Olivia
YE
Trophy Night
1549
Olivia
YE
Trophy Night
1550
Erwin
MILLENDEZ
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1551
Cili
MINAGI
Trophy Night
1552
Sophia 
KALTSAS
Trophy Night
1553
Emily
HANNA
Trophy Night
1554
Sienna -Layne
SAMASEIA
Trophy Night
1555
Sophia 
KALTSAS
Trophy Night
1556
Sarah
BATEY
Trophy Night
1557
Jorja 
WAKELING
Trophy Night
1558
Laura
FATTORE
Trophy Night
1559
Holly
STOLZENHEIN
Trophy Night
1560
Tia
FU
Trophy Night
1561
Yulia
PUCKERIDGE
Jack Lee Artistic
1562
Sophie
MORTLOCK
Trophy Night
1563
Emily
FONACIER
Trophy Night
1564
Ainsley
DIMITROV
Trophy Night
1565
Natasha
DIMKOVSKA
SFSC Club
1566
Natasha
DIMKOVSKA
SFSC Club
1567
Elise
MCLEAN
Trophy Night
1568
Peyton
BELLAMY-MARTINS
Trophy Night
1569
Sophie
MOODIE
Trophy Night
1570
Valentino
SANFILIPPO
Trophy Night
1571
Pietro
SANFILIPPO
Trophy Night
1572
Angelina
SANFILIPPO
Trophy Night
1573
Sienna
REPAC
Trophy Night
1574
Angelina
REPAC
Trophy Night
1575
Angelina
REPAC
Trophy Night
1576
Jaimee
ROBERTSON
Jack Lee Artistic
1577
Brooke
KENTISH
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1578
Isabelle
KOMPASS
SFSC Club
1579
Rui
TAKADA 
Trophy Night
1580
Melissa
PFITZNER
PVFSV Artistic
1581
Kerry
FUNG
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1582
Tessa
HOBDAY
SFSC Club
1583
Brian
LEE
Trophy Night
1584
Tomi
GARARD
Trophy Night
1585
Cassie
JIAN
Trophy Night
1586
Renate
HANDLEY
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1587
Its A
HARD KNOCK LIFE
PVFSV Artistic
1588
Brenna
GAO
Trophy Night
1589
Melissa
PFITZNER
PVFSV Artistic
1590
Stella
HARADA
Aussie Skate - Central Coast
1591
Stage Left
.
Aussie Skate - Penrith
1592
Melissa
PFITZNER
PVFSV Artistic
1593
Maria
TINDIGLIA 
Aussie Skate - Penrith
1594
Melanie
HENSLEY
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1595
Melanie
HENSLEY
PVFSV Artistic
1596
Jana
BANSEMER
PVFSV Artistic
1597
Stephanie
FIUTOWSKI
Trophy Night
1598
Rachel
FIUTOWSKI
Trophy Night
1599
Sarah-Rose 
QUINN
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1600
Sarah-Rose 
QUINN
Penrith Ice Palace Trophy
1601
Catherine 
NACHAR
PVFSV Artistic
1602
Xanthe
COLLIER
Aussie Skate - Central Coast
1603
Sienna
REPAC
PVFSV Artistic
1604
Angelina
REPAC
PVFSV Artistic
1605
Michelle
VAUGHAN
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1606
Ella
SCHULTZ
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1607
Shinnosuke
MIYAMOTO
Trophy Night
1608
Samantha
HE
Trophy Night
1609
Emily
HANNA
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1610
William
PALMER
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1611
Catherine
NACHAR
Jack Lee Artistic
1612
Mia
KUSILEK
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1613
G
G
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1614
Emily
DOLMAN
Trophy Night
1615
Emily
FONACIER
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1616
Madelyn
PHU
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1617
Anna-Clair 
SALEAM 
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1618
Caitlin
JEFFERSON
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1619
Caitlin
JEFFERSON
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1620
Sienna 
REPAC
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1621
Angelina 
REPAC 
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1622
Simone
JOHNSON
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1623
Simone
JOHNSON
Jack Lee Artistic
1624
Simone
JOHNSON
Aussie Skate - Central Coast
1625
Simone
JOHNSON
Jack Lee Artistic
1626
Simone
JOHNSON
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1627
Matthew
CHAN
Trophy Night
1628
Aliyah
RYAN
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1629
Hannah
SHORT
Trophy Night
1630
Jet
FLORIMO
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1631
Bella
PURINS
PVFSV Artistic
1632
Wendy
WOON
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1633
PAULINE 
GORELIK
Trophy Night
1634
Hannah
KEMP BURROWS
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1635
Reannon
VERA
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1636
Reannon
VERA
Trophy Night
1637
Kryshtof
PRADEAUX
Trophy Night
1638
Seona
THORNTON
SFSC Club
1639
Kara-Rose
MEZNARIC
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1640
PAULINE
GORELIK
SFSC Club
1641
Caitlyn
RAMBOW
Trophy Night
1642
Seona
THORNTON
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1643
Paige
HAWKINS
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1644
Tara
WINTON
SFSC Club
1645
Gemma
PAGE
Jack Lee Artistic
1646
Elke
SACH
SFSC Club
1647
Bec
ROWE
Jack Lee Artistic
1648
Bec 
ROWE
Jack Lee Artistic
1649
Bec 
ROWE
MIRA
1650
Bec
ROWE
MIRA
1651
Yulia
PUCKERIDGE
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1652
Aylin
DULAGIL
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1653
Jessica
MIZON
Jack Lee Artistic
1654
Jessica
MIZON
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1655
Jana
BANSEMER 
MIRA
1656
Jessica
MIZON
Jack Lee Artistic
1657
Emily
DOLMAN
Aussie Skate - Central Coast
1658
Rachel
VELD
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1659
Rachel
VELD
Jack Lee Artistic
1660
Rachel
VELD
PVFSV Artistic
1661
Rachel
VELD
MIRA
1662
Emily
DOLMAN
Jack Lee Artistic
1663
Regina
NG
Trophy Night
1664
Cherise
NG
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1665
Regina
NG
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1666
Krystal
CHAN
Trophy Night
1667
Natasha
DIMKOVSKA
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1668
Louise
GRAYSON
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1669
Hailee
SMITH
Jack Lee Artistic
1670
Hailee
SMITH
MIRA
1671
Ashley 
BEYER
Trophy Night
1672
Ashley
BEYER
Trophy Night
1673
Sienna -Layne
SAMASEIA
Aussie Skate - Central Coast
1674
Caitlin
JEFFERSON
MIRA
1675
Regina
NG
MIRA
1676
Krystal
RAE
Trophy Night
1677
Heidi
ASHDOWN
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1678
Vlada
VASILIEV
Trophy Night
1679
Sta
.
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1680
Dusica, lisa, Sarah
CAHILL/PALIC/BARINA
MIRA
1681
Dusica, lisa
CAHILL/PALIC
MIRA
1682
Yulia
PUCKERIDGE
Jack Lee Artistic
1683
Michelle
VAUGHAN
Jack Lee Artistic
1684
Stage Left
.
Jack Lee Artistic
1685
Seona
THORNTON
Jack Lee Artistic
1686
FIONA
MAGGS
MIRA
1687
FIONA
MAGGS
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1688
Brooke 
KENTISH
Jack Lee Artistic
1689
Brooke 
KENTISH
Jack Lee Artistic
1690
Emily
PEAK
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1691
Emily
PEAK
Jack Lee Artistic
1692
Lynne
KENTISH
Jack Lee Artistic
1693
Kaleb
HOLMES
Jack Lee Artistic
1694
Leilani
GEE
Jack Lee Artistic
1695
Caitlin
JEFFERSON
MIRA
1696
Anna-Clair
SALEAM
Jack Lee Artistic
1697
Mia
KUSILEK
Jack Lee Artistic
1698
Mikayla/Josiah
MITCHELL/GOODWIN
Jack Lee Artistic
1699
Mikayla
MITCHELL
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1700
Mikayla
MITCHELL
Jack Lee Artistic
1701
MARY-JANE
FROST
Jack Lee Artistic
1702
Alyssa
SCRENCI
Jack Lee Artistic
1703
Sienna
REPAC
Aussie Skate - Central Coast
1704
Angelina
REPAC
Aussie Skate - Central Coast
1705
Emily
HANNA
Jack Lee Artistic
1706
Hannah
KEMP-BURROWS
Jack Lee Artistic
1707
Jessica
Mills
Jack Lee Artistic
1708
Jessica
Mills
PVFSV Artistic
1709
Lola
CHARLES
MIRA
1710
Lola
CHARLES
Aussie Skate - Central Coast
1711
Lola
CHARLES
Aussie Skate - Central Coast
1712
Lola
CHARLES
Jack Lee Artistic
1713
Skye 
MCKINNON
Aussie Skate - Central Coast
1714
Skye 
MCKINNON
Jack Lee Artistic
1715
Angelina, Pietro, Valentino
SANFILIPPO
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1716
Angelina
SANFILIPPO
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1717
Angelina, Pietro, Valentino
SANFILIPPO
Jack Lee Artistic
1718
Angelina
SANFILIPPO
Jack Lee Artistic
1719
Holly
STOLZENHEIN
Aussie Skate - Central Coast
1720
Holly
STOLZENHEIN
Jack Lee Artistic
1721
Jorja
WAKELING
Aussie Skate - Central Coast
1722
Jorja
WAKELING
Jack Lee Artistic
1723
Caitli
BALLANCE
MIRA
1724
Isabella
BERENGER
Aussie Skate - Macquarie
1725
Suzanne
BANCROFT
Jack Lee Artistic
1726
CATHERINE
NACHAR
MIRA
1727
Sophie 
PLANICKA
Aussie Skate - Central Coast
1728
Sophie 
PLANICKA
Jack Lee Artistic
1729
Sarah-Rose 
QUINN
Jack Lee Artistic
1730
Sarah-Rose 
QUINN
Aussie Skate - Penrith
1731
Sarah-Rose 
QUINN
MIRA
1732
Amelia
JOBURNS
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1733
Kerrie
ARMSTRONG
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1734
Kerrie
ARMSTRONG
Jack Lee Artistic
1735
Ashley
WOODWARD
Jack Lee Artistic
1736
Bella
PURINS
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1737
Bella
PURINS
Jack Lee Artistic
1738
Joe
SALEH
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1739
Olivia
ZENG
NSW Artistic-Rubina_Doolan
1740
Indiana
HODGES
Aussie Skate - Central Coast
1741
Louise
GRAYSON
Jack Lee Artistic
1742
Sienna
REPAC
Jack Lee Artistic
1743
Angelina
REPAC
Jack Lee Artistic
1744
Natasha
DIMKOVSKA
Jack Lee Artistic
1745
Olivia
ZENG
MIRA
1746
Simone
JOHNSON
IceZoo Artistic
1747
Aliyah 
RYAN
IceZoo Artistic
1748
Renate
HANDLEY
IceZoo Artistic
1749
Kara-Rose
MEZNARIC
Jack Lee Artistic
1750
Kara- Rose
MEZNARIC
Aussie Skate - Central Coast
1751
Jet
FLORIMO
Jack Lee Artistic
1752
Abby
Challinor
Jack Lee Artistic
1753
Olesia
SHCHEKOCHIKHINA
IceZoo Artistic
1754
Maria
TINDIGLIA
IceZoo Artistic
1755
Lola
BRILL
IceZoo Artistic
1756
Nicole
BUZAI
Jack Lee Artistic
1757
NICOLE
GRAOVAC
Jack Lee Artistic
1758
Peyton
BELLAMY-MARTINS
PVFSV Artistic
1759
Peyton
BELLAMY-MARTINS
MIRA
1760
Amelia
JOBURNS
Jack Lee Artistic
1761
Amelia
JOBURNS
Aussie Skate - Central Coast
1762
Hailee
SMITH
Jack Lee Artistic
1763
Hailee
SMITH
Jack Lee Artistic
1764
Hailee
SMITH
PVFSV Artistic
1765
Hailee
SMITH
Aussie Skate - Macquarie
1766
Bella
PURINS
Jack Lee Artistic
1767
Dusica, lisa
JOVANOVIC-PALC, CHAHILL
IceZoo Artistic
1768
Catherine
THORP
IceZoo Artistic
1769
Dusica, lisa, sarah
JOVANOVIC-PALC, CHAHILL,BARINA
IceZoo Artistic
1770
Stage Left
.
PVFSV Artistic
1771
MARY-JANE
FROST
PVFSV Artistic
1772
CAM TEST
LY
IceZoo Artistic
1773
MARY-JANE
FROST
PVFSV Artistic
1774
MARY-JANE
FROST
Jack Lee Artistic
1775
Sienna 
REPAC
PVFSV Artistic
1776
Angelina 
REPAC
PVFSV Artistic
1777
Anna-Clair 
SALEAM 
PVFSV Artistic
1778
Emily
FONACIER
PVFSV Artistic
1779
Holly
STOLZENHEIN
IceZoo Artistic
1780
Hannah
KEMP BURROWS
PVFSV Artistic
1781
Holly
STOLZENHEIN
PVFSV Artistic
1782
Corri
ZEREBESKI
PVFSV Artistic
1783
Rayden
WONG
PVFSV Artistic
1784
Seona
THORNTON
PVFSV Artistic
1785
Emily
PEAK
Penrith Ice Palace Trophy
1786
Kaleb
HOLMES
PVFSV Artistic
1787
Isabel
TURNER
Aussie Skate - Penrith
1788
Pietro
SANFILIPPO
PVFSV Artistic
1789
Angelina
SANFILIPPO
PVFSV Artistic
1790
Alyssa
SCRENCI
IceZoo Artistic
1791
Damian
FRANCO
PVFSV Artistic
1792
Ella
SCHULTZ
PVFSV Artistic
1793
Vivian
LEUNG
MIRA
1794
Kerrie
ARMSTRONG
PVFSV Artistic
1795
Paige
HAWKINS
PVFSV Artistic
1796
Payton 
MOODY 
PVFSV Artistic
1797
Kara-Rose
MEZNARIC
PVFSV Artistic
1798
Kara-Rose
MEZNARIC
MIRA
1799
Kara-Rose
MEZNARIC
Aussie Skate - Penrith
1800
Ashleigh
DAVIES
Hollins
1801
Sasha
GRAHAM
PVFSV Artistic
1802
Kate
DOWNER
MIRA
1803
Kate
YARNOLD
MIRA
1804
Talitha
LICAUCO
MIRA
1805
Michelle
HARLEY
MIRA
1806
Ashlee
D'COSTA
PVFSV Artistic
1807
Ashlee
D'COSTA
MIRA
1808
Hunter
TOI
MIRA
1809
Renate
HANDLEY
MIRA
1810
Brooke
KENTISH
MIRA
1811
Regina 
NG
MIRA
1812
Jorja
WAKELING
MIRA
1813
Chantelle
GALOSI
MIRA
1814
Jenny
ROBINSON
PVFSV Artistic
1815
Hunter
THEATRE ON ICE
MIRA
1816
Lily
BRUCE
MIRA
1817
Emily
DOLMAN
MIRA
1818
Emily
DOLMAN
PVFSV Artistic
1819
Emily
DOLMAN
MISC
1820
Isabel
TURNER
MIRA
1821
Hannah
KEMP BURROWS
MIRA
1822
Monique 
LAWRENCE
MIRA
1823
Anna-Clair
SALEAM
MIRA
1824
Stage Left
 
MIRA
1825
Alex
JACKSON
MIRA
1826
Mia
KUSILEK
PVFSV Artistic
1827
Mia
KUSILEK
MIRA
1828
Catherine
ORR
MIRA
1829
Seona
THORNTON
MIRA
1830
Emily
PEAK
MIRA
1831
Milda 
MAGYLE
MIRA
1832
Lola
Charles
MIRA
1833
Louise
GRAYSON 
PVFSV Artistic
1834
Louise
GRAYSON
MIRA
1835
Melissa
PFITZNER
MIRA
1836
Heidi
ASHDOWN
MIRA
1837
Angelina
SANFILIPPP
MIRA
1838
Angelina
SANFILIPPO
MIRA
1839
Nee Shuang
HENG
IceZoo Artistic
1840
Joe
SALEH
MIRA
1841
Amelia
JOBURNS
MIRA
1842
Natasha
DIMKOVSKA
MIRA
1843
Natasha
DIMKOVSKA
Aussie Skate - Macquarie
1844
Fiona
MAGGS
MIRA
1845
Nicole
GRAOVAC
PVFSV Artistic
1846
Emily
HANNA
PVFSV Artistic
1847
Emily
HANNA
MIRA
1848
Mazin
ALFADHLI
Aussie Skate - Penrith
1849
Sophie 
PLANICKA
PVFSV Artistic
1850
Abby
CHALLINOR
PVFSV Artistic
1851
Abby
CHALLINOR
Aussie Skate - Macquarie
1852
Abby
CHALLINOR
IceZoo Artistic
1853
Renate
HANDLEY
IceZoo Artistic
1854
Simone
JOHNSON
IceZoo Artistic
1855
Siobhan
PURINS
PVFSV Artistic
1856
Aliyah
RYAN
IceZoo Artistic
1857
Anna-Clair
SALEAM
IceZoo Artistic
1858
Michelle
VAUGHAN
IceZoo Artistic
1859
Rayden
WONG
IceZoo Artistic
1860
Kerry
FUNG
IceZoo Artistic
1861
Rayden 
WONG
IceZoo Artistic
1862
Sophie 
PLANICKA
MISC
1863
Peyton
BELLAMY-MARTINS
IceZoo Artistic
1864
Seona
THORNTON
IceZoo Artistic
1865
Sophie 
PLANICKA
MISC
1866
Nea
WILSON
Aussie Skate - Icezoo
1867
Nea Amber and Gemma
WILSON
IceZoo Artistic
1868
Bella
PURINS
IceZoo Artistic
1869
Bella
PURINS
MISC
1870
Emily
PEAK
IceZoo Artistic
1871
Holly
STOLZENHEIN
IceZoo Artistic
1872
Regina
NG
IceZoo Artistic
1873
Nee Shuang
HENG
IceZoo Artistic
1874
Gemma
PAGE
IceZoo Artistic
1875
Charlotte
KESTEVEN
IceZoo Artistic
1876
Emily
DOLMAN
IceZoo Artistic
1877
Emily
HANNA
IceZoo Artistic
1878
Ocea
CRAIG
Aussie Skate - Central Coast
1879
Lola
Charles
IceZoo Artistic