PPC
Export to  
# First Name or Team NameLast Name or Team NameCompetition
1
Taylah
MOUSSA
Triple Challenge Technical
2
Sophie
WILLIAMSON
Triple Challenge Technical
3
Catherine
YE
Triple Challenge Technical
4
Joshua
MCKAY 
Triple Challenge Technical
5
Joshua
MCKAY
Triple Challenge Technical
6
Sophie
WILLIAMSON
Triple Challenge Technical
7
Kiki
BARBARIS 
Triple Challenge Technical
8
Erin
MCGIFFEN
Triple Challenge Technical
9
Amelia
WHITMONT
Triple Challenge Technical
10
Kerrie
ARMSTRONG
Triple Challenge Technical
11
Valentino
SANFILIPPO
Triple Challenge Technical
12
Pietro
SANFILIPPO
Triple Challenge Technical
13
Angelina
SANFILIPPO
Triple Challenge Technical
14
Sarah-Rose 
QUINN
Triple Challenge Technical
15
Christopher
BUERGER
Triple Challenge Technical
16
Hannah
KEMP BURROWS
Triple Challenge Technical
17
Louise
GRAYSON
Triple Challenge Technical
18
Ainsley
DIMITROV 
Triple Challenge Technical
19
Joshua 
MCKAY 
Triple Challenge Technical
20
Leah
ROUVAS
Triple Challenge Technical
21
Mazin
ALFADHLI 
Triple Challenge Technical
22
Melissa
PFITZNER
Triple Challenge Technical
23
Aylin
DULAGIL
Triple Challenge Technical
24
Emily
FONACIER
Triple Challenge Technical
25
Sasha
FADEEVA
Triple Challenge Technical
26
Ashleigh
EVANS
Triple Challenge Technical
27
Nea
WILSON
Triple Challenge Technical
28
Katrina
LINSLEY
Triple Challenge Technical
29
Hai Ying, Hayley
CHEUNG
Triple Challenge Technical
30
Juneau
MIDDLETON
Triple Challenge Technical
31
Aylin
DULAGIL
Triple Challenge Technical
32
Leilani
GEE
NSW State Championship
33
Mary-Anne
CHEN
NSW State Championship
34
Elise
MCLEAN
NSW State Championship
35
Kristy
DONG
NSW State Championship
36
Aylin
DULAGIL
NSW State Championship
37
Andrew
MEDBURY
NSW State Championship
38
Yulia 
PUCKERIDGE 
NSW State Championship
39
Phylis
MA
NSW State Championship
40
Yulia 
PUCKERIDGE 
NSW State Championship
41
Emily 
FONACIER 
NSW State Championship
42
Mazin
ALFADHLI
NSW State Championship
43
Mazin
ALFADHLI 
NSW State Championship
44
REVOLUTION ADULT
REVOLUTION ADULT
NSW State Championship
45
Phylis
MA
NSW State Championship
46
Seona
THORNTON
NSW State Championship
47
Simone
AUBRECHT
NSW State Championship
48
Kiki
BARBARIS 
NSW State Championship
49
Milan
AUBRECHT
NSW State Championship
50
Ashleigh
DAVIES
NSW State Championship
51
Angela
ZHA
NSW State Championship
52
Elise
VAUGHAN
Triple Challenge Technical
53
Laura
FATTORE
Triple Challenge Technical
54
Victoria
FU
Triple Challenge Technical
55
Melodia
ZIMMATORE
Triple Challenge Technical
56
Nee Shuang
HENG
NSW State Championship
57
Sasha
GRAHAM
Triple Challenge Technical
58
Rhiannon
ELSWORTH 
NSW State Championship
59
Claire
COMARMOND 
NSW State Championship
60
Crystal
HOOK
Triple Challenge Technical
61
Seona
THORNTON
Triple Challenge Technical
62
Daniella
VASSALLO
NSW State Championship
63
Eimear
MCCAIGHY
Triple Challenge Technical
64
Loren
STOKER
Triple Challenge Technical
65
Sam
LWIN
Triple Challenge Technical
66
Reannon
VERA
Triple Challenge Technical
67
Sophie
WILLIAMSON
NSW State Championship
68
Vlada
VASILIEV
Triple Challenge Technical
69
CHAU ANH
LE
Triple Challenge Technical
70
PAULINE
GORELIK
Triple Challenge Technical
71
Bianca
HA
Triple Challenge Technical
72
Mia
KUSILEK
Triple Challenge Technical
73
Cassie 
JIAN
NSW State Championship
74
Halina
CARBONE
Triple Challenge Technical
75
Jasmine
STACEY
Triple Challenge Technical
76
Elke
SACH
Triple Challenge Technical
77
Natasha
DIMKOVSKA
Triple Challenge Technical
78
Kate
GEERING
Triple Challenge Technical
79
Sienna-Layne
SAMASEIA 
Triple Challenge Technical
80
Julio
POTAPENKO
NSW State Championship
81
Luciana
MACEDO
NSW State Championship
82
Isabelle
KOMPASS
NSW State Championship
83
Taylah
MOUSSA
Triple Challenge Technical
84
Delaney
BURKE
Triple Challenge Technical
85
Taylah
MOUSSA
NSW State Championship
86
Sarah-Rose 
QUINN
NSW State Championship
87
Emily
LILLEY BULL
NSW State Championship
88
Selina
HESSEL
NSW State Championship
89
Sarah
BATEY
NSW State Championship
90
Yulia
PUCKERIDGE
NSW State Championship
91
Georgina
FERREIRA
NSW State Championship
92
Elke
SACH
NSW State Championship
93
Krystal
CHAN
NSW State Championship
94
Vlada
VASILIEV
NSW State Championship
95
Ashleigh
EVANS
NSW State Championship
96
Leah
WALLADER
Triple Challenge Technical
97
Regina
NG
NSW State Championship
98
Krystal
RAE
NSW State Championship
99
Ilonna
BABAKHANOVA
NSW State Championship
100
Joyce
CHEN 
NSW State Championship
101
Beatriz
MACEDO
NSW State Championship
102
Melanie
HENSLEY
Triple Challenge Technical
103
Melanie
HENSLEY
NSW State Championship
104
Calla
ZHU
NSW State Championship
105
Amelia
LOWDEN
NSW State Championship
106
Katrina
LINSLEY
NSW State Championship
107
Kirsten
HARGEAVES
NSW State Championship
108
Jaimee
ROBERTSON
NSW State Championship
109
Sarah
CULL
NSW State Championship
110
Shinnosuke
MIYAMOTO
NSW State Championship
111
Shinnosuke
MIYAMOTO
NSW State Championship
112
Sophie
MOODIE
Triple Challenge Technical
113
Delaney 
BURKE
NSW State Championship
114
Ella
BORG
NSW State Championship
115
Nea
WILSON
NSW State Championship
116
Sienna-Layne
SAMASEIA
NSW State Championship
117
William
PALMER
Triple Challenge Technical
118
Nicole
LEWIS
NSW State Championship
119
Baylee
COE
Triple Challenge Technical
120
Katrina
LINSLEY
NSW State Championship
121
Katrina
LINSLEY
IZSC Championships
122
Sophia
KALTSAS
Triple Challenge Technical
123
Sophia
KALTSAS
NSW State Championship
124
Rachel
FIUTOWSKI
Triple Challenge Technical
125
Ashleigh
EVANS
IZSC Championships
126
Dusica 
JOVANOVIC-PALIC
IZSC Championships
127
Stephanie
FIUTOWSKI
NSW State Championship
128
Taylah
MOUSSA
IZSC Championships
129
Louise
GRAYSON
Triple Challenge Technical
130
Sharon 
STRAUB
Triple Challenge Technical
131
Matthew
CHAN
Triple Challenge Technical
132
Matilda, William 
FRIEND, BADAOUI 
NSW State Championship
133
Emily
FONACIER
NSW State Championship
134
Kryshtof 
PRADEAUX
Triple Challenge Technical
135
PAULINE
GORELIK
NSW State Championship
136
Angelina
REPAC
Triple Challenge Technical
137
G
G
NSW State Championship
138
G
G
IZSC Championships
139
Selina
Hessel
NSW State Championship
140
Yulia
PUCKERIDGE
IZSC Championships
141
Baylee
COE
IZSC Championships
142
Juneau
MIDDLETON
NSW State Championship
143
Juneau
MIDDLETON
IZSC Championships
144
Serena
SI
NSW State Championship
145
Halina
CARBONE
NSW State Championship
146
Kristy
DONG
MISC
147
Kristy
DONG
MISC
148
Chsntelle
GALOSI
NSW State Championship
149
Erwin
MILLENDEZ
NSW State Championship
150
Tomi
GARARD
NSW State Championship
151
Juan Camilo
YUSTI
NSW State Championship
152
Talitha
LICAUCO
NSW State Championship
153
Haylee
LUCOCK
NSW State Championship
154
Haylee
LUCOCK
NSW State Championship
155
Hannah
KEMP BURROWS
NSW State Championship
156
Mia
KUSILEK
NSW State Championship
157
Sinclare
CHEUNG
NSW State Championship
158
Alex
JACKSON
NSW State Championship
159
Ainsley
DIMITROV
NSW State Championship
160
Anastasia
BRADSHAW
NSW State Championship
161
Emalee
MILLINGTON
NSW State Championship
162
Jocelyn Cheuk Ying
CHAN
MISC
163
Merryn 
O'KEEFE 
NSW State Championship
164
Lisa
CHAHILL
MISC
165
Nadia Suk Fen
WONG
NSW State Championship
166
Nicole Suk Wen
WONG
NSW State Championship
167
Caren
REYNOLDS
NSW State Championship
168
Amy
AVTAROVSKI
NSW State Championship
169
Bella
TORZILLO 
MISC
170
Milla
MCCONVILLE
NSW State Championship
171
MAJESTIC ICE RUBIES
MAJESTIC ICE RUBIES
NSW State Championship
172
Majestic Ice Sapphires
MAJESTIC ICE SAPPHIRES
NSW State Championship
173
Jaimee
ROBERTSON
NSW State Championship
174
CAILIN
O'KEEFE
NSW State Championship
175
Tessa
HOBDAY
NSW State Championship
176
Kiki
BARBARIS 
MISC
177
Anna
CARBONE
NSW State Championship
178
Callum
BRADSHAW
NSW State Championship
179
Mazin
ALFADHLI
MISC
180
Isabella
WONG
MISC
181
Aleecia
BYRNE
NSW State Championship
182
Linda
BRUCE
MISC
183
Leilani
GEE
NSW State Championship
184
Mikayla
MITCHELL
NSW State Championship
185
Cili
MINAGI
NSW State Championship
186
Majestic Ice Junior
MAJESTIC ICE JUNIOR
NSW State Championship
187
Kiki
BARBARIS 
IZSC Championships
188
Kiki
BARBARIS 
MISC
189
Michelle Elise
VAUGHAN
NSW State Championship
190
Loren
STOKER
NSW State Championship
191
Lara
CAI
NSW State Championship
192
Casey
BOALER
NSW State Championship
193
Crystal
HOOK
NSW State Championship
194
Laura 
FATTORE
NSW State Championship
195
Ziah
BURNS
NSW State Championship
196
Melodia
ZIMMATORE
NSW State Championship
197
Luciana
MACEDO
MISC
198
Linh
TRAN
MISC
199
Eliza
HALL
NSW State Championship
200
Sarah
CULLEN
NSW State Championship
201
Helen 
LY
MISC
202
CHAU ANH
LE
MISC
203
CHAU ANH
LE
NSW State Championship
204
Briarna
BUTTSWORTH
NSW State Championship
205
Athena
AVCI
NSW State Championship
206
Emily
LILLEY BULL
NSW State Championship
207
Isabel
STEWART
NSW State Championship
208
Angela
ZHA
NSW State Championship
209
Melinda 
KENNEDY
NSW State Championship
210
Jake
MEYER
NSW State Championship
211
Sophie 
STOREY 
NSW State Championship
212
Sophie 
STOREY 
NSW State Championship
213
DOMINOES
DOMINOES
NSW State Championship
214
Briarna
BUTTSWORTH
MISC
215
Ashleigh
EVANS
MISC
216
Rui
TAKADA
NSW State Championship
217
Ella
BORG
NSW State Championship
218
Calla
ZHU
MISC
219
Beatriz
MACEDO
MISC
220
Joyce
CHEN
MISC
221
Amelia (Millie)
LOWDEN
MISC
222
Madalyn
CHERRY
NSW State Championship
223
Southern Sky Adult
SOUTHERN SKY ADULT
NSW State Championship
224
Southern Sky Mixed Age Erina
SOUTHERN SKY MIXED AGE ERINA
NSW State Championship
225
Southern Sky Mixed Age Hills
SOUTHERN SKY MIXED AGE HILLS
NSW State Championship
226
Southern Sky Basic Novice Penrith
SOUTHERN SKY BASIC NOVICE PENRITH
NSW State Championship
227
Southern Sky Basic Novice Hills
SOUTHERN SKY BASIC NOVICE HILLS
NSW State Championship
228
Southern Sky Advanced Novice
SOUTHERN SKY ADVANCED NOVICE
NSW State Championship
229
Southern Sky Junior
SOUTHERN SKY JUNIOR
NSW State Championship
230
Phylis 
MA
MISC
231
Ava
LANTZ
Triple Challenge Technical
232
Ava
LANTZ
NSW State Championship
233
Ava
LANTZ
MISC
234
Sebastian
BOULDING
NSW State Championship
235
Helen
LY
NSW State Championship
236
Samantha
HALL
NSW State Championship
237
Samantha
HALL
MISC
238
Ying
CHANG
NSW State Championship
239
Angela
YANG
NSW State Championship
240
Gemma
PAGE
NSW State Championship
241
Krystal
CHAN
NSW State Championship
242
Elektra
SCHUBERT
NSW State Championship
243
Sofia
PERL
MISC
244
Lia
CONNOLLY
NSW State Championship
245
Ashley
BEYER
NSW State Championship
246
Sofia
PERL
NSW State Championship
247
Melody
LUO
NSW State Championship
248
Rina
JIANG
NSW State Championship
249
Kryshtof 
PRADEAUX
NSW State Championship
250
Jasmine
SHANMUGHAM
NSW State Championship
251
SOPHIE
MORTLOCK
Triple Challenge Technical
252
SOPHIE
MORTLOCK
NSW State Championship
253
Trisha
TONG
NSW State Championship
254
Taylah
MOUSSA
MISC
255
Ava
ZAMPROGNO
Triple Challenge Technical
256
Ava
ZAMPROGNO
NSW State Championship
257
Emma
GORDON
NSW State Championship
258
Valentino
SANFILIPPO
NSW State Championship
259
Pietro
SANFILIPPO
NSW State Championship
260
Angelina
SANFILIPPO
NSW State Championship
261
Hannah
SHORT
NSW State Championship
262
Tamara
ABAGI
NSW State Championship
263
Cassie 
JIAN
MISC
264
Nicholas
MCCARTHY
NSW State Championship
265
Monique
LAWRENCE
NSW State Championship
266
ESTHER CHONG
YI XUAN
MISC
267
Sophie
WILLIAMSON
IZSC Championships
268
Rhiannon
ELSWORTH
NSW State Championship
269
Josiah
GOODWIN
NSW State Championship
270
Alex
JACKSON
MISC
271
Richard
Lynch
Triple Challenge Technical
272
Richard
Lynch
NSW State Championship
273
Millie
RAYMOND
NSW State Championship
274
Matthew
CHAN
NSW State Championship
275
Michelle
VAUGHAN
MISC
276
Natasha
DIMKOVSKA
NSW State Championship
277
Andrew
MEDBURY
MISC
278
Andrew
MEDBURY
MJS Trophy
279
Peyton
BELLAMY-MARTINS
NSW State Championship
280
Isabella
VAN DEN BOGAART
NSW State Championship
281
Romy
GROGAN
NSW State Championship
282
Baylee
COE
NSW State Championship
283
Tara
WINTON
NSW State Championship
284
Seona
THORNTON
NSW State Championship
285
Regina
NG
MISC
286
Chantelle
GALOSI
IZSC Championships
287
Cathleen
LEE
NSW State Championship
288
Cutting Edge
CUTTING EDGE
Sydney Synchro Festival
289
Sasha
GRAHAM
NSW State Championship
290
Stephanie
FIUTOWSKI
NSW State Championship
291
Nea
WILSON
IZSC Championships
292
Rachel
FIUTOWSKI
NSW State Championship
293
Charlotte
YIM
NSW State Championship
294
Nee Shuang
HENG
NSW State Championship
295
Cherry
LAU
NSW State Championship
296
Emily
LILLEY BULL
MISC
297
Bianca
HA
NSW State Championship
298
Revolution
ADVANCED ADULT
NSW State Championship
299
Amelie
TABOR
NSW State Championship
300
Amelie
TABOR
MISC
301
Maria
TINDIGLIA
NSW State Championship
302
Michelle
VAUGHAN
IZSC Championships
303
Maria
TINDIGLIA
IZSC Championships
304
Maria
TINDIGLIA
MISC
305
Casey
TUDDENHAM
NSW State Championship
306
PAULINE
GORELIK
MISC
307
Vlada
VASILIEV
NSW State Championship
308
Vlada
VASILIEV
MISC
309
Talitha
LICAUCO
MISC
310
Anna-Clair
SALEAM
IZSC Championships
311
Elke
SACH
NSW State Championship
312
Caren
REYNOLDS
IZSC Championships
313
Kathleen
DOWNER
MISC
314
Alyssa
SCRENCI
IZSC Championships
315
Valentino
SANFILIPPO
IZSC Championships
316
Pietro
SANFILIPPO
IZSC Championships
317
Angelina
SANFILIPPO
IZSC Championships
318
Lisa
MOODIE
NSW State Championship
319
Angelina
REPAC
IZSC Championships
320
Loren
STOKER
IZSC Championships
321
Nee Shuang
HENG
IZSC Championships
322
Shania
SIME
IZSC Championships
323
Sienna-Layne
SAMASEIA
NSW State Championship
324
Isabelle
KOMPASS
NSW State Championship
325
Samantha
HE
NSW State Championship
326
Emily
PEAK
NSW State Championship
327
Bianca 
HA
IZSC Championships
328
Seona
THORNTON
IZSC Championships
329
Emily
HANNA
Triple Challenge Technical
330
Kryshtof 
PRADEAUX
IZSC Championships
331
Emily
HANNA
NSW State Championship
332
Jaimee
ROBERTSON
IZSC Championships
333
Brenna
GAO
NSW State Championship
334
Angela
ZHA
MISC
335
Juneau
MIDDLETON
MISC
336
Laura 
FATTORE
IZSC Championships
337
Elke
SACH
MISC
338
Peyton
BELLAMY-MARTINS
IZSC Championships
339
Eimear
MCCAIGHY
NSW State Championship
340
Krystal
RAE
Triple Challenge Technical
341
Maria 
TINDIGLIA
MISC
342
Lisa
MOODIE
IZSC Championships
343
Kirsten
HARGREAVES
MISC
344
Shinnosuke
MIYAMOTO
MISC
345
Daniella
MCDONALD
NSW State Championship
346
INFUSION
INFUSION
Sydney Synchro Festival
347
Elise 
MCLEAN
MISC
348
Yulia
PUCKERIDGE
MISC
349
Bella
PURINS
NSW State Championship
350
Sinclare
CHEUNG
MISC
351
Erwin
MILLENDEZ
MISC
352
Gemma 
PAGE
MISC
353
Ziah
BURNS
MISC
354
Kiah Ruei
HOW
NSW State Championship
355
Halina 
CARBONE 
MISC
356
Rachel
ANDERSON
MISC
357
Ella
BORG
MISC
358
Bella
PURINS
MISC
359
Stephanie
FIUTOWSKI
MISC
360
Rachel
FIUTOWSKI
MISC
361
Caitlyn
RAMBOW
MISC
362
Caitlyn
RAMBOW
MISC
363
Selina
HESSEL
MISC
364
Maya
MILANOVIC 
SFSC Club Championships
365
Majestic Ice Advanced Novice
MAJESTIC ICE ADVANCED NOVICE
Sydney Synchro Festival
366
Michelle
VAUGHAN
MISC
367
Krystal
CHAN
MISC
368
Majestic Ice Advanced Adult
MAJESTIC ICE ADVANCED ADULT
Sydney Synchro Festival
369
Dominoes
DOMINOES
Sydney Synchro Festival
370
Revolution Adv Adult
REVOLUTION ADV ADULT
Sydney Synchro Festival
371
Tessa
HOBDAY
MISC
372
Madalyn
CHERRY
MISC
373
Cili
MINAGI
MISC
374
Kaitlyn
INESON
SFSC Club Championships
375
Kaitlyn
INESON
MISC
376
Cutting Edge
CUTTING EDGE
Sydney Synchro Festival
377
Angela
ZHA
MISC
378
MAJESTIC ICE SAPPHIRES 
MAJESTIC ICE SAPPHIRES 
Sydney Synchro Festival
379
MAJESTIC ICE RUBIES 
MAJESTIC ICE RUBIES 
Sydney Synchro Festival
380
Minh Quang
NGUYEN
SFSC Club Championships
381
Linh Chi
NGUYEN
SFSC Club Championships
382
MAJESTIC ICE RUBIES 
MAJESTIC ICE RUBIES 
Sydney Synchro Festival
383
Majestic Ice Sapphires 
MAJESTIC ICE SAPPHIRES 
Sydney Synchro Festival
384
Aylin
DULAGIL
MISC
385
Cassie 
JIAN
SFSC Club Championships
386
Krystal
RAE
NSW State Championship
387
Revolution Adult
REVOLUTION ADULT
NSW State Championship
388
Revolution Adult
REVOLUTION ADULT
Sydney Synchro Festival
389
Alex
SUN
MISC
390
Majestic ice Australia 
MIXED AGE
Sydney Synchro Festival
391
Leah
WALLADER
Triple Challenge Technical
392
Team Unity
TEAM UNITY
Sydney Synchro Festival
393
Shania
SIME
MISC
394
Southern Sky MA Erina
SOUTHERN SKY MA ERINA
Sydney Synchro Festival
395
Sophie
MORTLOCK
SFSC Club Championships
396
Southern Sky MA Hills
SOUTHERN SKY MA HILLS
Sydney Synchro Festival
397
Southern Sky BN Penrith
SOUTHERN SKY BN PENRITH
Sydney Synchro Festival
398
Southern Sky BN Hills
SOUTHERN SKY BN HILLS
Sydney Synchro Festival
399
Southern Sky Junior
SOUTHERN SKY JUNIOR
Sydney Synchro Festival
400
Ying
CHANG
MISC
401
Erin
MCGIFFEN
MISC
402
Southern Sky Advanced Novice
SOUTHERN SKY ADVANCED NOVICE
Sydney Synchro Festival
403
Southern Sky Adult
SOUTHERN SKY ADULT
Sydney Synchro Festival
404
Ashleigh
EVANS
SFSC Club Championships
405
Vlada
VASILIEV
SFSC Club Championships
406
Caren
REYNOLDS
MISC
407
Haylee
LUCOCK
MISC
408
Regina
NG
SFSC Club Championships
409
Sofia
PERL
SFSC Club Championships
410
ADELAIDE ICE MAGIC
ADELAIDE ICE MAGIC
Sydney Synchro Festival
411
Jonathan
DAVID
SFSC Club Championships
412
Mikayla 
MITCHELL 
MISC
413
Jonathan
DAVID
SFSC Club Championships
414
Casey
BOALER
MISC
415
Delaney
BURKE
MISC
416
Charlotte
YIM
MISC
417
ANGELA
YANG
MISC
418
Harmonty
HARMONY
Sydney Synchro Festival
419
Melodia
ZIMMATORE
MISC
420
Chi Linh
NGUYEN
MJS Trophy
421
INFUSION
INFUSION
Sydney Synchro Festival
422
 Cheuk  Ying  Jocelyn 
CHAN
MJS Trophy
423
Briarna
BUTTSWORTH
MJS Trophy
424
Samantha
HALL
MJS Trophy
425
Alex
JACKSON
MJS Trophy
426
Bella
PURINS
MJS Trophy
427
Sasha
GRAHAM
MJS Trophy
428
Brenna
GAO
MISC
429
Majestic Ice Junior
MAJESTIC ICE JUNIOR
Sydney Synchro Festival
430
Chi Linh
NGUYEN 
MJS Trophy
431
Ashleigh
DAVIES
NSW State Championship
432
Amelie
TABOR
MISC
433
Emalee
MILLINGTON
MJS Trophy
434
YuQing Michal
KHOO
SFSC Club Championships
435
Chantelle
GALOSI
SFSC Club Championships
436
Bella
TORZILLO
SFSC Club Championships
437
Ilonna
BABAKHANOVA
MISC
438
Sienna-Layne 
SAMASEIA
SFSC Club Championships
439
Baylee
COE
MISC
440
Lia
CONNOLLY
MISC
441
Cheuk Ying Jocelyn 
CHAN
MJS Trophy
442
Megan
BLAIR
MJS Trophy
443
Laura 
FATTORE
SFSC Club Championships
444
Laura 
FATTORE
MJS Trophy
445
Taylah
MOUSSA
MJS Trophy
446
Nicholas
MCCARTHY
MJS Trophy
447
Elise
MCLEAN
MJS Trophy
448
Seona
THORNTON
MJS Trophy
449
Emma
GORDON
MISC
450
PAULINE
GORELIK
MJS Trophy
451
Erin
MCGIFFEN
MJS Trophy
452
Baylee 
COE
MJS Trophy
453
Yulia
PUCKERIDGE 
MJS Trophy
454
Yulia
PUCKERIDGE 
MJS Trophy
455
Claire 
COMARMOND 
MJS Trophy
456
Milan
AUBRECHT
MJS Trophy
457
Madalyn
CHERRY
SFSC Club Championships
458
Sarah-Rose 
QUINN
MJS Trophy
459
Madalyn
CHERRY
MJS Trophy
460
Talitha
LICAUCO
SFSC Club Championships
461
Kerrie
ARMSTRONG
NSW State Championship
462
Kerrie
ARMSTRONG
Triple Challenge Technical
463
Mazin
ALFADHLI
MJS Trophy
464
Suzanne
BANCROFT
MJS Trophy
465
Charlieze
COEVORDEN-WARD
MJS Trophy
466
Isabelle
KOMPASS
MISC
467
Isabelle
KOMPASS
SFSC Club Championships
468
Anita
STONE
MJS Trophy
469
Phylis
MA
MJS Trophy
470
Nea
WILSON
SFSC Club Championships
471
Gemma 
PAGE
MJS Trophy
472
Leilani
GEE
MJS Trophy
473
Erin
FLEMING
SFSC Club Championships
474
Amelie
Tabor
SFSC Club Championships
475
Minh Quang
NGUYEN
MJS Trophy
476
Chi Linh
NGUYEN
MJS Trophy
477
Emily
FONACIER
MJS Trophy
478
Beatriz
MACEDO
SFSC Club Championships
479
Daniella
VASSALLO
SFSC Club Championships
480
Ashleigh
DAVIES
MJS Trophy
481
Selina
HESSEL
MJS Trophy
482
Ava
LANTZ
MJS Trophy
483
Kate
GEERING
MJS Trophy
484
Ashley
BEYER
MJS Trophy
485
Crystal
HOOK
MJS Trophy
486
Ying
CHANG
MJS Trophy
487
Melodi
ZIMMATORE
SFSC Club Championships
488
Julio
POTAPENKO
MJS Trophy
489
Sophia
KALTSAS
MJS Trophy
490
Elke
SACH
MJS Trophy
491
Alyssa
SCRENCI
MJS Trophy
492
Ava
ZAMPROGNO
MJS Trophy
493
Kerrie
ARMSTRONG
MISC
494
Kaitlyn
INESON
MJS Trophy
495
Esther, Yi Xuan
CHONG
MJS Trophy
496
Aylin
DULAGIL
SFSC Club Championships
497
Aylin
DULAGIL
MJS Trophy
498
Josiah
GOODWIN
MJS Trophy
499
Hannah
SHORT
MJS Trophy
500
Ella
BORG
SFSC Club Championships
501
Ella
BORG
MJS Trophy
502
Emily
HANNA
MJS Trophy
503
Rachel
FIUTOWSKI
SFSC Club Championships
504
Rachel
FIUTOWSKI
MJS Trophy
505
Stephanie
FIUTOWSKI
MJS Trophy
506
Andrew
MEDBUY
MJS Trophy
507
Mikayla
MITCHELL
MJS Trophy
508
Peyton
BELLAMY-MARTINS
MJS Trophy
509
Esther Yi Xuan 
CHONG
MJS Trophy
510
Bella
PURINS
MJS Trophy
511
Sinclare
CHEUNG
SFSC Club Championships
512
Shinnosuke
MIYAMOTO
SFSC Club Championships
513
Katrina
LINSLEY
SFSC Club Championships
514
Katrina
LINSLEY
MJS Trophy
515
Melanie
HENSLEY
MJS Trophy
516
Cathleen
LEE
SFSC Club Championships
517
Eclipse
ECLIPSE
Sydney Synchro Festival
518
Yulia
PUCKERIDGE
SFSC Club Championships
519
Sinclare
CHEUNG
MJS Trophy
520
Romy
GROGAN
SFSC Club Championships
521
Tomi
GARARD
SFSC Club Championships
522
Tomi
GARARD
MJS Trophy
523
Erwin
MILLENDEZ
SFSC Club Championships
524
Rachel
ANDERSON
SFSC Club Championships
525
Sophie
WILLIAMSON
SFSC Club Championships
526
Haylee
LUCOCK 
SFSC Club Championships
527
Carolyn
WATTS
MJS Trophy
528
Carolyn
WATTS
SFSC Club Championships
529
Sophia
KALTSAS
SFSC Club Championships
530
Nee Shuang
HENG
SFSC Club Championships
531
Hannah
KEMP
SFSC Club Championships
532
Selina
Hessel
SFSC Club Championships
533
Josiah
GOODWIN
SFSC Club Championships
534
Natasha
DIMKOVSKA
SFSC Club Championships
535
ANGELA
YANG
SFSC Club Championships
536
Kaitlyn
INESON
SFSC Club Championships
537
PAULINE
GORELIK
SFSC Club Championships
538
Caren
REYNOLDS
SFSC Club Championships
539
Huynh anh
KIEU
SFSC Club Championships
540
Peyton
BELLAMY-MARTINS
SFSC Club Championships
541
Vlada
VASILIEV
MJS Trophy
542
Maddison
QIN
SFSC Club Championships
543
Trisha
TONG
SFSC Club Championships
544
Trisha
TONG
SFSC Club Championships
545
Bianca
HA
MISC
546
Mia
KUSILEK
SFSC Club Championships
547
Esther, Yi Xuan
CHONG
MJS Trophy
548
Alex
SUN
SFSC Club Championships
549
Angela
ZHA
SFSC Club Championships
550
Charlotte
YIM
SFSC Club Championships
551
Charlotte
YIM
SFSC Club Championships
552
Bridie
ROH
SFSC Club Championships
553
Leilani 
GEE
MJS Trophy
554
Kiah Ruei
HOW
SFSC Club Championships
555
Charlieze
COEVORDEN-WARD
MJS Trophy
556
Cili
MINAGI
SFSC Club Championships
557
Bianca 
HA 
SFSC Club Championships
558
Sophie 
MORTLOCK
MISC
559
Sophie 
MORTLOCK
SFSC Club Championships
560
William
PALMER
SFSC Club Championships
561
Tara
WINTON
SFSC Club Championships
562
Jonathan
DAVID
SFSC Club Championships
563
Baylee
COE
SFSC Club Championships
564
Rachel
FIUTOWSKI
SFSC Club Championships
565
Cathleen
LEE
MISC
566
Serena
SI
SFSC Club Championships
567
Josiah
GOODWIN
MJS Trophy
568
Hannah
SHORT
SFSC Club Championships
569
Nicole
LEWIS
MJS Trophy
570
Matthew
CHAN
SFSC Club Championships
571
Casey
BOALER
MJS Trophy
572
Gayatri 
SUPPIAH
MJS Trophy
573
Jaimee
ROBERTSON
SFSC Club Championships
574
Brian
LEE
MJS Trophy
575
Tamara
ABAGI
SFSC Club Championships
576
Alyssa
SCRENCI
MJS Trophy
577
Crystal
HOOK
MJS Trophy
578
Sophia
KALTSAS
MJS Trophy
579
Melody
LUO
SFSC Club Championships
580
Sam
LWIN
MJS Trophy
581
Rina
JIANG
SFSC Club Championships
582
Phylis
MA
SFSC Club Championships
583
Emily
HANNA
SFSC Club Championships
584
Seona
THORNTON
SFSC Club Championships
585
Emily
HANNA
MJS Trophy
586
Krystal
CHAN
MJS Trophy
587
Shengyong
LAI
CCFSC Club Championships
588
Baylee
COE
MJS Trophy
589
Ashleigh
DAVIES
MJS Trophy
590
Shania
SIME
MJS Trophy
591
Sophie
MOODIE
SFSC Club Championships
592
Kate
GEERING
CCFSC Club Championships
593
Sophie
MOODIE
MJS Trophy
594
Madalyn
CHERRY
MJS Trophy
595
Melinda
KENNEDY
MJS Trophy
596
Krystal
CHAN
SFSC Club Championships
597
Nea
WILSON
CCFSC Club Championships
598
Ava 
ZAMPROGNO
SFSC Club Championships
599
Loren
STOKER
CCFSC Club Championships
600
Ava
ZAMPROGNO
MJS Trophy
601
Sarah-Rose 
QUINN
CCFSC Club Championships
602
Claire
COMARMOND
CCFSC Club Championships
603
Selina
HESSEL
MJS Trophy
604
Nicole
LEWIS
CCFSC Club Championships
605
Andrew
MEDBURY
CCFSC Club Championships
606
Leilani
GEE
CCFSC Club Championships
607
Madalyn
CHERRY
CCFSC Club Championships
608
Kristy
DONG
CCFSC Club Championships
609
Gemma
PAGE
MJS Trophy
610
Ava
LANTZ
MJS Trophy
611
Angelina
SANFILIPPO
SFSC Club Championships
612
Ava
LANTZ
CCFSC Club Championships
613
Ying
CHANG
MJS Trophy
614
Yulia
PUCKERIDGE
MJS Trophy
615
Peyton
BELLAMY-MARTINS
MJS Trophy
616
Kerrie
ARMSTRONG
MISC
617
Emalee
MILLINGTON
CCFSC Club Championships
618
Eimear
MCCAIGHY
MJS Trophy
619
Leah
ROUVAS
CCFSC Club Championships
620
Hannah
SHORT
MJS Trophy
621
Ella
BORG
CCFSC Club Championships
622
Ashley
BEYER
MJS Trophy
623
Richard
Lynch
SFSC Club Championships
624
Richard
Lynch
MJS Trophy
625
Stephanie
FIUTOWSKI
MJS Trophy
626
Rachel
FIUTOWSKI
MJS Trophy
627
Elise 
MCLEAN
MJS Trophy
628
Elise 
MCLEAN
CCFSC Club Championships
629
Huynh Anh
KIEU
MJS Trophy
630
Chau Anh
LE
MJS Trophy
631
Sasha
GRAHAM
SFSC Club Championships
632
Sasha
GRAHAM
MJS Trophy
633
Elke
SACH
MJS Trophy
634
Pauline
GORELIK
MJS Trophy
635
Sophie
STOREY 
Hollins
636
YuQing Michal
KHOO
SFSC Club Championships
637
Bella
TORZILLO
MJS Trophy
638
Angela Yan Ying
ONG
Hollins
639
Emalee 
MILLINGTON 
Hollins
640
Sam
GILLARD
MJS Trophy
641
Delaney and Dominic
BOURKE AND MAUTNER
Hollins
642
Oliver and / Renee
MA AND YUEN
Hollins
643
PAULINE
GORELIK
Hollins
644
Linh
TRAN
Hollins
645
Sarah
BATEY
Hollins
646
Emita
MCCARTHY
Hollins
647
Simona
BHASIN
Hollins
648
G
G
Hollins
649
Linh
TRAN
Hollins
650
Cassie 
JIAN 
Hollins
651
Kiki
BARBARIS 
Hollins
652
Julio
POTAPENKO
Hollins
653
Louise
GRAYSON
MJS Trophy
654
Casey
TUDDENHAM
CCFSC Club Championships
655
Hannah
SHORT
CCFSC Club Championships
656
Thomas
GOODWIN
CCFSC Club Championships
657
Jaimee
ROBERTSON
CCFSC Club Championships
658
Joyce
CHEN
CCFSC Club Championships
659
Mary-Anne
CHEN
Hollins
660
Sophie
WILLIAMSON
CCFSC Club Championships
661
Ella 
SMITH
Hollins
662
Elise
MCLEAN
Hollins
663
Siutoni
TAPEALAVA
Hollins
664
Jessica
ROTONDO
Hollins
665
Casey
BOALER
CCFSC Club Championships
666
Amy
AVTAROVSKI
Hollins
667
Abbey
ROTONDO
Hollins
668
Hannah
SIME
Hollins
669
Charlotte
FARLEY
Hollins
670
Juan Camilo
YUSTI
Hollins
671
Tomi
GARARD
Hollins
672
Nicole Suk Wen 
WONG
Hollins
673
Kalyn
SHIMOGAKI
Hollins
674
Josiah
GOODWIN
Hollins
675
Marissa
CATANZARITI
Hollins
676
Serina
LU
Hollins
677
Luna
SHIMOGAKI
Hollins
678
LinChenMarina 
CHEN 
Hollins
679
Yuna
HOHAIA
Hollins
680
Stephanie
FIUTOWSKI
Hollins
681
Nicholas
MCCARTHY
Penrith Ice Palace Trophy
682
Ziah
BURNS
Hollins
683
Aleecia
BYRNE
Hollins
684
Lola
BRILL
Penrith Ice Palace Trophy
685
Georgia
TONGS
Hollins
686
Stepan
KADLCIK
Hollins
687
Gemma
PAGE
Penrith Ice Palace Trophy
688
Douglas 
GERBER
Hollins
689
Trisha
TONG
Hollins
690
Yan Ting
SU
Hollins
691
Alara Su
ULKER
Hollins
692
Emalee
MILLINGTON
Penrith Ice Palace Trophy
693
Merryn
O'KEEFE
Hollins
694
Kryshtof
PRADEAUX
Hollins
695
Erin
FLEMING
Hollins
696
Nee Shuang
HENG
Penrith Ice Palace Trophy
697
Lara
CAI
Hollins
698
Mikayla
NELSON 
Penrith Ice Palace Trophy
699
Tia
HOCHMANN
Hollins
700
Sophia
KALTSAS
Hollins
701
Andy
YAO
Hollins
702
Kerryn
BURKE
Hollins
703
Rhiannon
ELSWORTH
Hollins
704
Brian
LEE
Hollins
705
Tiana
TAN
Hollins
706
Emily
HANNA
Hollins
707
Milan
AUBRECHT 
Penrith Ice Palace Trophy
708
Simone 
AUBRECHT 
Penrith Ice Palace Trophy
709
Ying
CHANG
Hollins
710
Sarah
QUINN
Penrith Ice Palace Trophy
711
Yulia
PUCKERIDGE
Hollins
712
Rui
TAKADA
Hollins
713
Sienna 
KACZMARCZYK
Hollins
714
Emily
HANNA
Penrith Ice Palace Trophy
715
Isabella
VAN DEN BOGAART
Hollins
716
Caitlyn
RAMBOW
Hollins
717
Jodie
ROBERTS
Hollins
718
Georgia
WOODERSON
Hollins
719
Ciana
TANG-EDWARDS
Hollins
720
PAULINE
GORELIK
Hollins
721
Lotus
DONOGHUE
Hollins
722
Crystal
HOOK
Hollins
723
Cailin
O'KEEFE
Hollins
724
Millie
RAYMOND
Hollins
725
Renee
TSAI
Hollins
726
Serena
SI
Hollins
727
Mia
KUSILEK
Hollins
728
Ella
BORG
CCFSC Club Championships
729
Ella
BORG
Penrith Ice Palace Trophy
730
Jazmyn
EVANGELOU
Hollins
731
Brooke
TAMEPO
Hollins
732
Bella
PURINS
Hollins
733
Bella
PURINS
CCFSC Club Championships
734
Valentino
SANFILIPPO
Hollins
735
Pietro
SANFILIPPO
Hollins
736
Angelina
SANFILIPPO
Hollins
737
Seona
THORNTON
CCFSC Club Championships
738
James
LIN
Hollins
739
Catherine
YE
Penrith Ice Palace Trophy
740
Hannah
SUGIYAMA
Hollins
741
Jasper
CUSACK
Hollins
742
Ruth
XU
Hollins
743
Hannah
SHORT
Hollins
744
Melanie
HENSLEY
Penrith Ice Palace Trophy
745
Elke
SACH
Hollins
746
Ella
SMITH
Hollins
747
Simona
BHASIN
Hollins
748
Reannon
VERA
Penrith Ice Palace Trophy
749
Ashley
BEYER
Hollins
750
Romy
GROGAN
Hollins
751
Romy
GROGAN
Hollins
752
Leah
ROUVAS
Penrith Ice Palace Trophy
753
Louise
GRAYSON
Penrith Ice Palace Trophy
754
Ruth
XU
Hollins
755
Chau Anh
LE
Penrith Ice Palace Trophy
756
Jonathan
DAVID
Penrith Ice Palace Trophy
757
Jonathan
DAVID
Penrith Ice Palace Trophy
758
Bridie
ROH
Hollins
759
Linh
TRAN
Penrith Ice Palace Trophy
760
Bella
TORZILLO
Hollins
761
Bella
PURINS
Penrith Ice Palace Trophy
762
Ophelia
SEBEK
Hollins
763
Sarah-Rose 
QUINN
Penrith Ice Palace Trophy
764
Danielle
GEBSER
Hollins
765
Madalyn
CHERRY
Penrith Ice Palace Trophy
766
Sophie 
STOREY 
Hollins
767
Emilia
CROOKS
Hollins
768
Sophie
WILLIAMSON
Penrith Ice Palace Trophy
769
Tara
WINTON
Hollins
770
Rina 
JIANG
Hollins
771
Kaylee
THOMAS
Hollins
772
Nea
WILSON
Penrith Ice Palace Trophy
773
Regina
NG
Hollins
774
Holly
SMITH-JOSEPH
Hollins
775
Emma
GORDON
Penrith Ice Palace Trophy
776
Emma
GORDON
Hollins
777
Carolyn
WATTS
Penrith Ice Palace Trophy
778
Sarah
BATEY
Hollins
779
Elke
SACH
SFSC Club
780
Elke
SACH
Penrith Ice Palace Trophy
781
Luciana
MACEDO
Penrith Ice Palace Trophy
782
TARA ANGLICAN SCHOOL
MACEDO
Penrith Ice Palace Trophy
783
Emita
MCCARTHY
Trophy Night
784
Michelle
VAUGHAN
Penrith Ice Palace Trophy
785
Chantelle
GALOSI
Penrith Ice Palace Trophy
786
Ilonna
BABAKHANOVA
Penrith Ice Palace Trophy
787
Jonathan
DAVID
Penrith Ice Palace Trophy
788
Tomi
GARARD
Penrith Ice Palace Trophy
789
Samantha
PAGE
Penrith Ice Palace Trophy
790
Emily
KEOGH
Penrith Ice Palace Trophy
791
Sarah
CULLEN
Hollins
792
Tamara
ABAGI
Penrith Ice Palace Trophy
793
Sabina
BARTRAM
Penrith Ice Palace Trophy
794
Courtenay
GRAY
Penrith Ice Palace Trophy
795
Helen 
LY
Penrith Ice Palace Trophy
796
Romy
GROGAN
Penrith Ice Palace Trophy
797
Maddison
INGLIMA
Penrith Ice Palace Trophy
798
Lia
CONNOLLY
Penrith Ice Palace Trophy
799
Sophie
MOODIE
Hollins
800
Brian
LEE
Penrith Ice Palace Trophy
801
Erin
MCGIFFEN
Penrith Ice Palace Trophy
802
Sophie
MORTLOCK
Penrith Ice Palace Trophy
803
Hannah
KEMP BURROWS
Trophy Night
804
Ziah
BURNS
Penrith Ice Palace Trophy
805
Cassie 
JIAN
Trophy Night
806
Eimear
MCCAIGHY
Penrith Ice Palace Trophy
807
Hannah
SHORT
Penrith Ice Palace Trophy
808
Kerrie
ARMSTRONG
Penrith Ice Palace Trophy
809
Tessa
HOBDAY
Penrith Ice Palace Trophy
810
Cara
TANG
Hollins
811
Linh
TRAN
Penrith Ice Palace Trophy
812
Linh
TRAN
Trophy Night
813
Delaney
BURKE
Penrith Ice Palace Trophy
814
Taylah
MOUSSA
Penrith Ice Palace Trophy
815
Edison
HEARTLY
Penrith Ice Palace Trophy
816
Kiki
BARBARIS 
Penrith Ice Palace Trophy
817
Halina
CARBONE
Penrith Ice Palace Trophy
818
Kim
EYLES 
Penrith Ice Palace Trophy
819
Crystal
HOOK
Penrith Ice Palace Trophy
820
Kryshtof
PRADEAUX
Penrith Ice Palace Trophy
821
Emily
HANNA
Penrith Ice Palace Trophy
822
William
PALMER
Penrith Ice Palace Trophy
823
Ava
LANTZ
Hollins
824
Valentino
SANFILIPPO
Penrith Ice Palace Trophy
825
Pietro
SANFILIPPO
Penrith Ice Palace Trophy
826
Angelina
SANFILIPPO
Penrith Ice Palace Trophy
827
Selina
HESSEL
Hollins
828
Melinda
KENNEDY
Penrith Ice Palace Trophy
829
Stephanie
FIUTOWSKI
Penrith Ice Palace Trophy
830
Casey
TUDDENHAM
Hollins
831
Casey
TUDDENHAM
Penrith Ice Palace Trophy
832
Josiah
GOODWIN
Penrith Ice Palace Trophy
833
Rachel
FIUTOWSKI
Penrith Ice Palace Trophy
834
Isabelle
KOMPASS
SFSC Club
835
Brenna
GAO
Trophy Night
836
Ainsley
DIMITROV
Penrith Ice Palace Trophy
837
Sharon 
STRAUB 
Penrith Ice Palace Trophy
838
Amelia
LOWDEN
Penrith Ice Palace Trophy
839
Calla
ZHU
Penrith Ice Palace Trophy
840
Joyce
CHEN
Penrith Ice Palace Trophy
841
Beatriz
MACEDO
Penrith Ice Palace Trophy
842
Nee Shuang 
HENG
Penrith Ice Palace Trophy
843
Ashleigh
DAVIES
Hollins
844
Andrew
MEDBURY
Penrith Ice Palace Trophy
845
Sam
LWIN
Penrith Ice Palace Trophy
846
Gayatri
SUPPIAH
Penrith Ice Palace Trophy
847
Jack
LAI
Penrith Ice Palace Trophy
848
Seona
THORNTON
Hollins
849
Seona
THORNTON
Penrith Ice Palace Trophy
850
Matthew
CHAN
Hollins
851
Matthew
CHAN
Penrith Ice Palace Trophy
852
Regina
NG
Penrith Ice Palace Trophy
853
Melanie
HENSLEY
Trophy Night
854
Caren
REYNOLDS
Penrith Ice Palace Trophy
855
Vlada
VASILIEV
Penrith Ice Palace Trophy
856
Krystal
CHAN
Hollins
857
Krystal
CHAN
Penrith Ice Palace Trophy
858
PAULINE
GORELIK
Penrith Ice Palace Trophy
859
Jodie
ROBERTS
Penrith Ice Palace Trophy
860
Emily
PEAK
Penrith Ice Palace Trophy
861
Simone
AUBRECHT
Trophy Night
862
Kiki
BARBARIS
Trophy Night
863
Joseph
SALEH
Penrith Ice Palace Trophy
864
Bella
TORZILLO
Penrith Ice Palace Trophy
865
Ava
LANTZ
Penrith Ice Palace Trophy
866
Shengyong
LAI
Penrith Ice Palace Trophy
867
Selina
HESSEL
Penrith Ice Palace Trophy
868
Loren
STOKER
Penrith Ice Palace Trophy
869
Krystal
RAE
Penrith Ice Palace Trophy
870
Mia
KUSILEK
Penrith Ice Palace Trophy
871
Elise
MCLEAN
Penrith Ice Palace Trophy
872
Regina
NG
Trophy Night
873
Regina
NG
Trophy Night
874
Ashleigh
DAVIES
Penrith Ice Palace Trophy
875
Sarah 
BATEY
Penrith Ice Palace Trophy
876
Cassie 
JIAN
Trophy Night
877
Tamara
ABAGI
Trophy Night
878
Tamara
ABAGI
Trophy Night
879
Nea
WILSON
Trophy Night
880
Trisha
TONG
Trophy Night
881
Cili
MINAGI
Trophy Night
882
Emily
HANNA
Trophy Night
883
Taylah
MOUSSA
Trophy Night
884
Sophia 
KALTSAS
Trophy Night
885
Laura 
FATTORE
Trophy Night
886
Sophie
MORTLOCK
Trophy Night
887
Ainsley
DIMITROV
Trophy Night
888
Peyton
BELLAMY-MARTINS
Trophy Night
889
Natasha
DIMKOVSKA
SFSC Club
890
Sophie
MOODIE
Trophy Night
891
Valentino
SANFILIPPO
Trophy Night
892
Pietro
SANFILIPPO
Trophy Night
893
Angelina
SANFILIPPO
Trophy Night
894
Tia
FU
SFSC Club
895
Shinnosuke
MIYAMOTO
Trophy Night
896
Nicole
LEWIS
Trophy Night
897
Mia
KUSILEK
Trophy Night
898
Shinnosuke
MIYAMOTO
Trophy Night
899
Tessa
HOBDAY
SFSC Club
900
Tomi
GARARD
Trophy Night
901
Brian
LEE
Trophy Night
902
Sophie
WILLIAMSON
SFSC Club
903
Seona
THORNTON
Trophy Night
904
Stephanie
FIUTOWSKI
Trophy Night
905
Rachel
FIUTOWSKI
Trophy Night
906
Tara
WINTON
Trophy Night
907
Elise
MCLEAN
Trophy Night
908
Matthew
CHAN
Trophy Night
909
Hannah
SHORT
Trophy Night
910
Samantha
HE
Trophy Night
911
PAULINE
GORELIK
Trophy Night
912
Reannon
VERA
Trophy Night
913
Kryshtof
PRADEAUX
Trophy Night
914
PAULINE
GORELIK
SFSC Club
915
Caitlyn
RAMBOW
Trophy Night
916
Sarah
BATEY
Trophy Night
917
Krystal
CHAN
Trophy Night
918
Ashley 
BEYER
Trophy Night
919
Ashley
BEYER
SFSC Club
920
Joe
SALEH
Trophy Night
921
Krystal
RAE
Trophy Night
922
Vlada
VASILIEV
Trophy Night
923
Catherine 
NACHAR 
Penrith Ice Palace Trophy